Diyarbakır Zemin yıkama ve temizliği

Diyarbakır Zemin yıkama ve temizliği

Diyarbakır Temizlik Şirketleri Zemin temizliği, şirketlerde,tesislerde genel temizliği gösterdiği, ziyaretçilerin ya da müşterilerin dikkat ettiği bir husustur. Entegre Group çalışanları tarafından zemin yıkama işlemlerinde kullanılan yöntemler alt bölümdedir.
MALZEME: Yıkama pedi / fırçası, süpürge faraş, yer kazıma bıçağı.
EKİPMAN: Zemin yıkama otomatı
KİMYASAL: Uygun görülen orta ALKALİ kimyasallar
UYGULAMA:

 • Yıkama yapılcak alanın serbest kirlerden arındırılması, (kuru mop, fırça ve faraş yardımıyla)
 • Yıkama yapılacak alanın engelleyici ekipman ve materyallerden arındırılması (örn; masa, sandalye v.b)
 • Yıkama otomatının temiz su tankına gerekli miktarda su ve kimyasal solüsyon ilave edilmesi
 • Yıkama işlemi alanın konumuna gore düz gidişli ve gelişli olarak gerçekleştirilmesi

ZEMİN TEMİZLİĞİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:

 • Uygulama esnasında alanın yaya trafiğine kapalı olması
 • Yıkamaya başlamadan zeminin serbest kirlerden arındırılması
 • Yıkama işlemi sonunda zeminin ıslak bırakılmaması
 • Diyarbakır’ın ilk kurumsal şirketi olan Miss Temizlik Ofisi, Miss Group gibi global bir firma tarafından yönetilip Diyarbakır’a profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Ev Temizliği · İnşaat Temizliği · Dış Cephe Temizliği · Dağcı Temizlik · Endüstriyel Temizlik · Ofis Temizliği · Otel Temizliği · Su Deposu Temizliği· gibi temizliğin her alanında uzman ekibi ile profesyonel hizmet vermektedir.

  Diyarbakır temizlik firmaları arasında en kaliteli hizmeti veren ve en köklü geçmişe sahip olan Miss temizlik ofisi olarak ev ve iş yeri temizliği konusunda size en profesyonel hizmeti vermemiz için bizi hemen arayabilirsiniz. Tüm evinizde en ufak bir hijyen dışı unsur kalmayacak şekilde temizlenir. Deneyimli ekibimiz işini en doğru şekilde, hızlı bir şekilde tamamlar ve size evinizde güvenle, sağlıkla yaşamaya devam etmek kalır. Temizlik konusu hafife alınmayacak kadar önemli bir konu olduğu için işinizi şansa bırakmayın. Miss temizlik ofisini arayarak evinizin temizliği konusunda bilgi alabilirsiniz.

  Bize aşağıdaki iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  HMT21 Plaza B blok Kat:15 No:59 – Diyarbakır
  Telefon: 0544 544 62 24
  Telefon: 0850 346 56 16
  misstemizlikofisi@gmail.com

  Diyarbakır temizlik şirketi olarak firmamız sizlere 360 temizlik hizmeti sunmaktadır. Başlıca işlerimiz; Ev Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, diyarbakır ilaçlama şirketi, koltuk yıkama, su deposu temizliği, dezenfekte hizmeti, davlumbaz temizliği ve Otel Temizliğidir. Genel olarak hizmet bölgelerimiz Diyarbakır Merkez ve ilçeleri kapsamakdadır. Diyarbakır temizlik firması olarak sizlere sunduğumuz avantajlardan yararlanmak için yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçip randevunuzu oluşturmak. Mis temizlik diyarbakır bölgesinde en çok bilinen ve bölgenin en çok tercih edilen temizlik şirketidir. Yıllardır Diyarbakır’da en iyi temizlik şirketi olan Miss temizlik şirketi temizliğin her alanında kurumsal anlayış ve profesyonel dokunuşlar ile sizleri oldukça rahat ettiriyor. Diyarbakır’da garantili temizlik hizmeti sunan ilk firma olmak ile birlikte, temizliği en iyi yapan şirket ünvanına sahibiz. Diyarbakır ev temizliği şirketi olarak ise alanında en iyi personeller ile sizlerin en iyi yardımcısı oluyoruz. Dezenfekte etkili temizlik hizmeti sunarak sizleri hem virüslerden koruyoruz hemde hastalanmanızın önüne geçiyoruz. Her alanda en iyi seçenek ”Miss Temizlik Ofisi”

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın