Yangın Sonrası Temizlikdiyarbakır yangın sonrası temizlik

Yangın Sonrası Temizlik Firmamız yangın sonrası temizliklerde boya badana işleri, tadilat ve onarım işlemleri, yenileme uygulamaları olmak üzere meskenin eski haline gelmesi için titizlikle hizmet vermektedir.

YANGIN SONU TEMİZLİK İŞLEM BASAMAKLARI
Mevcut ise enkaz ve kalıntıların uzaklaştırılması,
Yüzeylerin is ve kurumdan arındırılması,
Tüm mobilyaların temizlenmesi ve is kokusundan arındırmak için dezenfekte edilmesi,
Ofis veya ev aletlerinin silinerek (mümkünse) yıkanarak is ve kurumdan kurtarılması,
Tüm yüzeylerin yanık kokusundan arındırılması.

DETERJANLAR ve EKİPMANLAR:

Dezenfektanlar:Çevre dostu re aktifler (doğada 100% çözülebilen) yanık,is ve ağır kokunun ortadan kaldırılması için özellikle üretilmiş ürünler Kullanılan tüm deterjan ve kimyasallar sertifikalı olup, müşteri talebi dahilinde “Ürün güvenlik bilgi formu ” raporları tarafınıza iletilebilir. Ekipmanlar: Islak-kuru vakum ve apar atları, elektrik süpürgeleri, basınçlı yıkama, tek disk endüstriyel tip zemin yıkama makinesi, yıkama makineleri, temiz bezleri ve mop lar, latex eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları.

ORGANİZASYON ÇALIŞMA:
Her şeyden önce, yangın sonrası temizlik için,  yıllardır bu alanda deneyimli bir uzman ekip haline gelmiş olan firmamız yangın sonu temizlik hizmeti verirken işin türü ve zamanına bağlı olarak maliyet analizi yapmak durumundadır.

Hizmet alımı için Diyarbakır’ın neresinde olursanız olun bize ulaşarak ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunmanız yeterlidir. Eksperlerimizin oluşturacağı rapora bağlı olarak fiyatlandırma ve teklif tarafınıza iletilir.

Onaylamanız durumunda en kısa sürede işe başlanarak anahtar teslim hizmet verilir.

UNUTMAYIN! 

Sadece kalifiye ve profesyonel temizlik şirketi yangın sonrası temizlik için yardım edebilir.Temizlik şirketleri yangından çıkmış bölgenin solunum için doğurabileceği tehlikeleri bilir ve buna gerekli çalışmaları yapar.Konusunda deneyime sahip eksperlerimiz, duvarlar ve tavanlarda, mobilyalarda, döşemelerde, kapı, pencere, ofis ekipmanlarının tamiratı ve yenilenmesi, boya badana uygulamaları, zemin döşemelerinin yenilenmesi (parke, mineflo, marley, seramik, pvc) konusunda gerekli bilgiyi size vereceklerdir.Size o kötü anları unutturmak görevlerimiz arasındadır. Diyarbakır yangın sonrası temizlik şirketleri arasında en iyisi olmakla birlikte yaptığımız tüm temizlik hizmetlerine 10 gün garanti veriyoruz. Bizleri aramadan teklif almayın


Bizi Takip Edin→ Youtube      instagram     twitter        facebook     Google+   Linkedin  Pinterest