Yangın Sonrası Temizlik

Anasayfa / Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlikdiyarbakır yangın sonrası temizlik

Firmamız yangın sonrası temizlik‘lerde boya badana işleri, tadilat ve onarım işlemleri, yenileme uygulamaları olmak üzere meskenin eski haline gelmesi için titizlikle hizmet vermektedir.

YANGIN SONU TEMİZLİK İŞLEM BASAMAKLARI

Mevcut ise enkaz ve kalıntıların uzaklaştırılması,
Yüzeylerin is ve kurumdan arındırılması,
Tüm mobilyaların temizlenmesi ve is kokusundan arındırmak için dezenfekte edilmesi,
Ofis veya ev aletlerinin silinerek (mümkünse) yıkanarak is ve kurumdan kurtarılması,
Tüm yüzeylerin yanık kokusundan arındırılması.

DETERJANLAR ve EKİPMANLAR:

Dezenfektanlar:Çevre dostu reaktifler (doğada 100% çözülebilen) yanık,is ve ağır kokunun ortadan kaldırılması için özellikle üretilmiş ürünler Kullanılan tüm deterjan ve kimyasallar sertifikalı olup, müşteri talebi dahilinde “Ürün güvenlik bilgi formu (Material Safety Data Sheets) (MSDS)” raporları tarafınıza iletilebilir. Ekipmanlar: Islak-kuru vakum ve aparaları, elektrik süpürgeleri, basınçlı yıkama, tek disk endüstriyel tip zemin yıkama makinesi, yıkama makineleri, temiz bezler ve moplar, latex eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları.

ORGANİZASYON ÇALIŞMA:

Her şeyden önce, yangın sonrası temizlik için,  yıllardır bu alanda deneyimli bir uzman ekip haline gelmiş olan firmamız yangın sonu temizlik hizmeti verirken işin türü ve zamanına bağlı olarak maliyet analizi yapmak durumundadır.Hizmet alımı için Diyarbakır’ın neresinde olursanız olun bize ulaşarak ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunmanız yeterlidir. Experlerimizin oluşturacağı rapora bağlı olarak fiyatlandırma ve teklif tarafınıza iletilir.Onaylamanız durumunda en kısa sürede işe başlanarak anahtar teslim hizmet verilir.

UNUTMAYIN

Sadece kalifiye ve profesyonel temizlik şirketi yangın sonrası temizlik için yardım edebilir.Temizlik şirketleri yangından çıkmış bölgenin solunum için doğurabileceği tehlikeleri bilir ve buna gerekli çalışmaları yapar.Konusunda deneyime sahip eksperlerimiz, duvarlar ve tavanlarda, mobilyalarda, döşemelerde, kapı, pencere, ofis ekipmanlarının tamiratı ve yenilenmesi, boya badana uygulamaları, zemin döşemelerinin yenilenmesi (parke, mineflo, marley, seramik, pvc) konusunda gerekli bilgiyi size vereceklerdir.Size o kötü anları unutturmak görevlerimiz arasındadır. Sayın Müşterilerimiz Aşağıdaki linklerden bizi takip ederek kampanyalarımızdan haberdar olabilir, bir çok hizmeti indirimli kazanabilirsiniz.

 

Call Now ButtonHemen Arayın