Temizlik Şirketleri Müşteri Prosedürü

Temizlik Şirketleri Müşteri Prosedürü

Temizlik Şirketleri Projede  hizmeti tamamlamak amacı ile müşteri tarafından temin edilen ürünler mevcut olabilir.

Bu ürünler çoğu zaman makine, ekipman, kimyasal ve temizlik malzemesi olabilmektedir.

Müşterinin temin ettiği bu ürünler Temizlik Şirketi‘ nin temin ettiklerinden fark gözetilmeksizin aynı kontrol süreçlerinden geçerler.

Müşterinin temin ettiği ürünleri de girdi ürün kontrolü, son ürün kontrolü gibi kontrol faaliyetleri kapsamında değerlendirilmektedir.

Müşterinin temin ettiği her türlü ürün ile ilgili ortaya çıkan uygunsuzluklar için

düzeltici faaliyet prosedürünün maddeleri uygulanmalı ancak durum mutlaka müşteri temsilcisine yetkili personel sorumlusu  imzalı bir yazı ekinde açıklamalı olarak sunulmalıdır.

Müşterinin temin ettiği ürünlerde meydana gelen arızalar  sözleşmede belirtildiği şekilde giderilmeli fakat arıza ile ilgili yine müşteri temsilcisine yazılı bilgi verilmelidir.

Sunulan hizmeti Temizlik Şirketleri  tamamlamak amacı ile müşteri tarafından temin edilen temizlik ürünleri hizmeti doğrudan etkilemekte olduğundan

bu konuda meydana gelen uygunsuzluk ve aksaklıkların tespit edilerek müşteriye yazılı olarak bildirilmesi yetkili personel sorumlusu veya direktör yardımcısı sorumluluğundadır.

Temizlik Şirketleri

Müşterinin temin ettiği temizlik ürünleri de ayrı bir demirbaş listesine eklenmeli ve Temizlik Şirketleri her ay yapılan aylık sayımda güncellenmeli ve bu kayıtlar projelerde saklanmalıdır.

diyarbakır temizlik lideri miss temizlik ofisi ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmenin hazzını yaşıyoruz.

Bizler tüm müşterilerimize eşit mesafede yaklaşarak herkese en üst düzey ve hak ettiği değeri vermeye gayret gösteriyoruz. bu neden diyarbakır temizlik şirketleri lideri olmaktan gurur duyuyoruz ve bunun hakkını veriyoruz.

Nasıl mı Çalışıyoruz ?

özellikle diyarbakır temizlik şirketleri alanında en iyi mühendislik harikası ürünleri kullanmak
en iyi müşteri kitlesine sahip olmak
kendi alanında elit personeller ile ve uzmanlaşmış müşteri temsilcilerimiz ile durmadan hizmete devam ediyoruz. sizlerde kendinize ve ailenize değer veriyorsanız diyarbakır temizlik  lideri olan miss temizlik ofisini aramayı ihmal etmeyin.

gittiğimiz heryere sağlık ve temizlik götürüyoruz. bununla birlikte ailemize sizleri de katıyoruz. her hizmet talep edişinizde sizin için herzaman özel kontenjanımız mevcuttur. Sizleri asla yarı yolda bırakmayız çünkü sizler diyarbakır temizlik  lideri ile çalışıyorsunuz.