Temizlik Şirketi Personel Eğitimi ve Geliştirme

Anasayfa / BLOG / Temizlik Şirketi Personel Eğitimi ve Geliştirme
Temizlik Şirketi Personel Eğitimi ve Geliştirme

Mülakatlarda başarılı olmuş olan yeni başlayacak Diyarbakır temizlik personeli adaylarına; Eğitim takip formunda belirtilen programa uygun eğitimler Proje Yöneticisi, Ekip Şefi ve Yetiştirici personeller tarafından verilir. İlk Eleman Yetkinlik Değerlendirmesi açılır ve yetkinlik kontrol ve gözlem listesine göre yetkin olan personel, oryantasyon sonunda bir sınava tabi tutulur. En az % 70 ve üzerinde başarı sağlamak zorunludur. Temizlik Şirketi Standardı % 90’dır. Personeller; düzenli eğitim programlarının katkılarıyla, gelişim göstererek ilk altıncı ayın sonunda yapılan yükseltme sınavı sonunda şirket standardı olan % 90 hedefini yakalamak zorundadırlar. Hiç gelişme göstermeyen personelle ilgili merkez operasyon yöneticisi kararına göre gerekli işlemler yapılır.

Projelerde temizlik görevlilerine, proje yıllık eğitim programına göre belirli periyotlarda, rutin olarak Miss Diyarbakır Temizlik Şirketi Eğitim Modüllerine uygun eğitimler verilmektedir. Bu eğitimlerin değerlendirmeleri için; yönetici tarafından eğitim alan personelin pratikte neler yaptığı gözlemlenir veya sınav yapılır .

Temizlik  görevlileri mevzuatlarda belirtilmiş olan ve Proje yıllık eğitim planında belirlenen eğitmleri almakla yükümlüdür.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın