Temizlik Şirketi Mülk Yönetimi

Anasayfa / BLOG / Temizlik Şirketi Mülk Yönetimi
Temizlik Şirketi Mülk Yönetimi

Bütün Miss Diyarbakır Temizlik Şirketi projeleri tescilli ve üçüncü taraf yazılımı telif hakları yasalarına uygun hareket edecek ve yaptırıma tabi tutacaklardır. Miss Temizlik Ofisi lisanslı yazılımı kullanılarak elde edilen bilgiler Miss Temizlik Ofisi’nin mülkiyeti altındadır. Miss Temizlik Ofisinin yazılı izni olmaksızın tescilli yazılımlar kopyalanmayacak veya dağıtılmayacaktır. (Tescilli Yazılım, Miss Temizlik Ofisi Temizlik Şirketleri tarafından satın alınan, kiralanan, lisanslanan veya geliştirilen bir yazılım olarak tanımlanmaktadır). Çoklu iş istasyonları için gereken ağ lisanslarnın bulunduğu haller haricinde her bir bilgisayar için her bir yazılım programının bir kopyası satın alınacaktır.

Miss Temizlik Ofisi bilgisayarlarında yalnızca lisanslı ve onaylı yazılımlar kullanılacaktır. Miss Temizlik Ofisi çalışanlarının geliştirdiği bütün programlar ve şablonlar şirketin malıdır. Bu bilgiler tescilli bilgiler olarak kabul edilmektedir.
Miss Temizlik Ofisi’e ait bilgisayarlar mesai saatleri içinde ve yalnızca şirket işleri için kullanılacaktır.
Housekeeping Hizmetleri Yöneticisi bu programlar kullanılarak oluşturulan ve saklanan finansal ve diğer bilgilerin güvenliğinden sorumlu olacaktır.

Bütün bilgisayar operatörleri Miss Temizlik Ofisi donanımları, yazılımları ve verilerinin işlenmesinde makul bir dikkat göstereceklerdir.
Temizlik Projelerindede bulunan tüm Miss Temizlik Ofisive Müşteriye ait, demirbaşların ve ekipmanların korunup gözlenmesi proje yöneticisinin sorumluluğundadır. Tüm demirbaş eşyalar demirbaş zimmet formu ile proje yönetcisine zimmetlenir.
Miss Temizlik Ofisi Merkez üst yönetiminin yönlendirmesi ile Altı ayda bir veya yılda bir kez merkez tarafından envanter takibi yapılır ve demirbaşta eksilme veya artma olduğunda tutanakla ilgili kişilerin onayı alınır. Bu tutanaklar da demirbaş zimmet formunun ekine konulur.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın