Temizlik Şirketi Gizlilik & İletişimler

Anasayfa / BLOG / Temizlik Şirketi Gizlilik & İletişimler
Temizlik Şirketi Gizlilik & İletişimler

Maliyetler, Operasyon yöntemleri, politikalar, prosedürler,  müşteri faaliyet verileri, her türlü bilgileri,  müşterilerin personelleri ve müşterileri hakkında her türlü bilgileri (sağlık kurumlarında hasta mahremiyeti vb.) gizli mahiyette olup, Genel Müdürün bilgisi ve onayı olmaksızın Proje ve Miss Temizlik Şirketi haricindeki kişilere açıklanmayacaktır.

Temizlik Sektörüne ilişkin her hangi bir röportaj veya dergi çekimi için mutlaka bir üst yöneticiden onay alınması gerekmektedir. Her pozisyon bir üst amirinden onay almaksızın herhangi hiçbir kurum veya kuruluşa açıklama yapamaz.

Açıklanmayan Temizlik Şirketi bilgileri genellikle şirket aleyhine plan geliştirmek ve objektiflerimize ulaşmamızı engellemek veya geciktirmek için kullanılabilecek bilgilerdir. Yaptıklarımız veya yapmayı planladıklarımız ve bunları yapmak için kullanılan kaynaklar (insan/zaman/para) yalnızca dahili dağıtım ile sınırlıdır. Karlılık, varlık hedefleri, kazançları, hedeflenen yeni satışlar vesaire gibi dokümantasyon üzerinde “gizli” olduğu belirtilen bilgiler açıklanmamalıdır.

Miss Temizlik şirketi Ofis temizliği, sözleşmeli temizlik personeli gibi taleplerinizi karşılıyoruz, talep olması halinde evOtel gibi alanlara inşaat sonrası temizliği ve part-time temizlik hizmeti veriyoruz.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın