Temizlik İşkence Olmasın

Anasayfa / BLOG / Temizlik İşkence Olmasın
Temizlik İşkence Olmasın

temizlik işkence olmasın

Temizlik İşkence OlmasınÜstelik yeni yapılmış bir bina ise ve o dairenin ilk yerleşimcileri biz olacaksak temizlik tam bir işkenceye dönüşür. Yerlerdeki boya ve alçı kalıntıları, duvarlardaki alçı tozları, camlardaki kir, dolap kapaklarındaki yarısı soyulmuş etiketler, mutfak fayanslarının parlatılması derken günler geçer ve siz yorgunluktan bitap düşmüş olursunuz.

Oysa bu işi profesyonel olarak yapan ve alanında uzmanlaşmış temizlik firmalarısayesinde siz yeni evinizin dekorasyonu ile uğraşırken her şey hallolur. Camlar, pencereler, kapılar, duvarlar, fayanslar, dolaplar derken eviniz oturmaya hazır hale getirilir temizlik firmaları tarafından. Hem de sizin harcayacağınız zamanın ve enerjinin neredeyse yarısına.

Ofis Temizliği Önemlidir

Temizlik firmaları aynı zamanda işyerleri içinde hizmet verirler. Gün içinde belki yüzlerce kişinin girip çıktığı, kapıların ve pencerelerin bir açılıp bir kapatıldığı, gününüzün büyük bir kısmını geçirdiğiniz işyerinizde kirlilik ister istemez yaşanır. Bu kirlilik de sağlığınıza zarar verir. Sabahın erken saatlerinden hava kararana kadar zaman geçirdiğiniz, oturup kalktığınız, yemek yediğiniz ofisinizin, mutfağınızın ve çalışma masanızın üstü ve etrafı anlamakta zorlanacağınız kadar çok bakteri ve zararlı canlıların yaşam alanıdır. Odalardaki çöplerden tutun da tuvaletlere kadar birçok bakteri yuvası alanla sürekli içli dışlı olduğunuz için sağlığınız tehlike altındadır. Özellikle yerleri halıyla kaplı ofisler için temizlik firmalarının yapacağı profesyonel bakım olmazsa olmazdır. Halının iplikleri arasında uygun üreme ortamı bulan zararlı canlılar sizin ve dolayısıyla ailenizin hastalanmasına neden olabilir. Bu nedenle hem temizlik firmaları tarafından işyeriniz sık sık temizlenmesi hem de ilaçlama firmalarınca mutfak, depo ve tuvaletleriniz ilaçlanmalıdır.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın