Temizlik Hizmetlerimiz

Temizlik Hizmetlerimiz

Temizlik Hizmetlerimiz

Temizlik Hizmetlerimiz: Miss  Diyarbakır Temizlik Şirketi olarak temizlik sektöründe uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile birlikte siz değerli müşterilerimize problemsiz temizlik hizmetleri sunmaktayız. Diyarbakır’da Temizlik Hizmeti veren bir çok firma arasında lider şirketler arasında yer almanın verdiği yükümlülük ile hizmetlerimiz her zaman daha iyisini hedefliyoruz ve bunu başarmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Temizlik Hizmetlerimiz

Diyarbakır Temizlik Şirketi olarak vermiş olduğumuz temizlik hizmetleri ve detayları;

Ev Temizliği

Ev Temizliği hizmeti özellikle yaşlı bayanlar, yeni doğan çocuklu anneler ve çalışan bayanlar için önemlidir. Evlerinizin sizlerin özeli olduğu bilincinde hareket ederek temizlik hizmetini hassas bir şekilde yerine getirmekteyiz. Deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz evlerinizi taleplerinizi de göz önüne alarak standart ve detaylı temizlik seçenekleri ile temizlemektedir.

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği hizmetlerimiz detaylı ve periyodik temizlik şeklinde seçeneklerimiz mevcuttur. Sizlerin talepleri dikkate alınarak firmamıza en uygun çalışma günü ve saatine göre personelimiz hizmet verecektir. Bu sayede hem zaman hem iş kaybını sizler tarafında önlemiş oluyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

Diyarbakır’da en çok talep edilen temizlik hizmetlerinden bir tanesi olan inşaat sonrası temizlik için gerekli olan tüm araç ve gereçler şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. İnşaat artıkları tamamen temizleniyor ve son olarak ince temizlik dediğimiz detaylı temizlik işlemi yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz sonrasında eşyalarınızı gönül rahatlı ile taşıya bilirsiniz. Aynı zamanda toplu konut ve çoklu daireler için inşaat sonrası temizlik hizmetimiz mevcuttur. Bu çalışmalar için yeterli sayıda deneyimli personelimiz bünyemizde yer almaktadır.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği hizmetini özel kurumlar, şirketler, avm ve  iş hanları yoğun olarak talep etmektedir. Gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini alarak konusunda tecrübeli personellerimiz tarafından özel sepetli vinç ve dağcı tırmanma yöntemleri ile temizlenmektedir.

Fabrika Temizliği

Miss Diyarbakır Temizlik Şirketleri sanayi ve üretim tesislerin temizliği konusunda ülkemizin en deneyimli insan gücünü bünyesinde bulunduran endüstriyel temizlik hizmetleri şirketidir. Fabrika Temizliği; Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Zira fabrika temizlik hizmetleri; temizlik dallarının hemen hemen hepsini kapsar. Fabrika; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır.

Bu hizmetlerimiz dışında, Otel Temizliği, Yangın Sonrası Temizlik, Dış Cephe Temizliği, Okul Temizliği, Buharlı Temizlik gibi her türlü temizlik taleplerine çözüm sunuyoruz.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın