Sosyal tesislerde soyunma odası temizliği

Anasayfa / BLOG / Sosyal tesislerde soyunma odası temizliği
Sosyal tesislerde soyunma odası temizliği

Sosyal tesislerde soyunma odası temizliği

Sosyal tesislerde soyunma odası temizliği Sosyal tesislerde yer alan soyunma odalarının temizliği titizlikle yapılmalıdır. Sosyal tesislerde kalite ve profesyonellik tesisin temizliği ile özdeşleşmiştir. Bu nedenle tesis yetkililerinin çalıştığı Temizlik Firması büyük önem arz etmektedir.

Sosyal tesislerde soyunma odası temizliği’nde günlük uygulanacaklar:
1.Çöp kutularının ve dolapların temizlenmesi
2.Duşların ve kapıların temizliği
3.WC’lerin temizliği
4.Zemin Temizliği
5.Kontrol

Sosyal tesislerde soyunma odası temizliği periyodik uygulanacak maddeler:

1.Tüm yüksek yerlerin silinmesi
2.Duvarların silinmesi
3.Dolap dış yüzeylerinin ve kullanılmayan dolapların kontrolü
4.Duş ve WC’lerin dip temizliği
5.Tüm alanların roto ile yıkanması ve kanalların temizlenmesi
6.Duşların dezenfeksiyonu
7.Çöp kovalarının dezenfeksiyonu

Soğuk aylar boyunca doğru temizlik ürünlerini evde bulmanız, temizleme işleminin daha kolay yapılmasını sağlar.

Ürünleri temizlemenin yanı sıra, soğuk rüzgarlar temiz hava düzgün dolaşan evinizin sıcak kalması için darbe başladığında yapabileceğiniz şeyler vardır.

İşte ürünler için bazı ipuçları ve onlarla ne yapacağım, kışın hava yaklaşımları gibi.

Diyarbakır temizlikçi kadın

Soğuk aylarda her şey o kadar dolu ki, en son istediğin şey tüysüz bir bezle temizlemek ya da tozlamaktır. Her oda için çok amaçlı temizlik bezi bulundurun. Yakınınızdaki doğru malzemeleri bulmanız halinde temizleme bir cinch’tir.
Günlük işler yap
Günlük alışkanlıklar iyi bir şey. Örneğin, kurutulduktan sonra tabakları çıkararak her sabah yatağınızı hazırlayın iyi alışkanlıklardır. Haftanın sonunda birlikte yoğunlaştığınız bir sürü işten kendinizi kurtarırsınız. Dökülme durumunda kağıt havlu gibi şeyleri elde etmek de iyi bir alışkanlıktır. Temizleme sizin için bir zorunluluk değilse ya da zamanınız basılırsa, ev temizleme paketleri sunan bir şirket bulmak sizin için iyi bir seçenek olabilir.
Esansiyel Yağ Suyu ile Dolgulu Püskürtme Şişeleri
Kışın karanlık, bayat bir odadaki havayı uçucu yağla zenginleştirilen suyun bir miktarından daha iyi bir şey kaldırmaz. Kokusunu sevdiğiniz herhangi bir uçucu yağın birkaç damlasını kullanabilirsiniz. Okaliptüs taze kokulu ve koku giderici iken Lavanta özellikle yatıştırıcıdır. Limon veya portakal gibi narenciye kokuları da bir boşluk kazanıyor.

Diyarbakır gündelikçi kadın

Kimse, altlarında ve arkasında temizlemek için mobilya ve aletleri çıkartmaktan hoşlanmaz, ancak ayda bir kez soğuk aylarda yapmanız size daha kolay nefes almanızı sağlar ve eviniz çok daha hoş kokulur. Çevreye duyarlı olmak istiyorsanız, bugün piyasada size veya evcil hayvanınıza zararlı olmayan bir sürü ürün var. Hatta kendin yapabilirsin. Su ve sirke harika bir temizleyici. Birçok kişi düzenli olarak derinlemesine temizlik yapmak için profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanır.

Bahara Hazır Olun

Kış sonsuza kadar sürmez. Evinizin spic’ini ve yayılma şeklini korumak zamanın uçuşmuş gibi görünmesini sağlayacaktır. Şubat sonuna kadar yuvarlak düşüncelerinizi ilkbahara çevirin. Güneşli bir kaç gününüz olsun, biraz hava temizlemek için bir süre iki veya daha fazla pencere açın. Dolaplarınızda kış uykusuna yatan eski ürünler de dahil olmak üzere bazı kış eşyalarından kurtulun.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın