İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Kişilerin en çok endişe ettiği temizlik, inşaat sonrası temizlik işlemleridir. Çünkü ofis ya da evlerde gerçekleşen tamiratlar sonucunda evlerde çok fazla kalıntı bulunur. Harç, moloz, alçı lekeleri, kireç ve boya artıkları, sıva artıkları gibi çıkması zor olan ve emek isteyen temizlikler Diyarbakır Temizlik Şirketi tarafından uygulanmaktadır. Firmamız yalnızca alanında en iyi olan ve bilgili kişilerle çalışmalarını yürütmektedir. Bu sayede sizlere sunduğumuz hizmette daima özenli bir çalışma yürütüyoruz ve işlemlerimizde memnuniyet garantisi veriyoruz. Eğer işlemlerden memnun kalmazsanız koşulsuz ve şartsız olarak ücret iadesi gerçekleştiriyoruz.

Diyarbakır ili içerisinde özellikle son 10 sene boyunca yeni apartmanlar yapılmaya başlanmıştır. Bu nedenle de inşaat sonrası temizlik artık kişiler için bir ihtiyaç haline gelmiştir. Alanında uzman olan kalifiye kişiler ile birlikte bu temizlik hizmeti özenli bir şekilde sunulmaktadır. Birçok firma bu alanda hizmet sunmaya başlamış, ancak acemi olarak verdiği hizmetlerle birlikte müşterileri mağdur etmiştir. Bu nedenle de evler içerisinde hijyen eksikliği oluşmaya başlamış ve kişiler tozdan dolayı ortaya çıkan astım gibi hastalıklara maruz kalmışlardır. İnşaat esnasında kullanılan ürünlerin kimyasalı özellikle çocukları ve alerjik hastalığı bulunan kişileri doğrudan etkiler. Bu nedenle de inşaat sonrası temizlik doğru yapılması gereken bir işlemdir. Diyarbakır Temizlik Şirketleri olarak sizlere bu hizmeti sunmadan önce ekspertiz hizmeti gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet sonucunda gerekli olan temizliği belirliyor ve işlem için adımları oluşturuyoruz. Bu sayede işlem esnasında doğru işlemleri uygulayarak en verimli şekilde temizlik gerçekleştirmiş oluyoruz.

Temizlik Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

İnşaat sonrası temizlik öncesinde ilk olarak temizlenecek alanın büyüklüğü ele alınmalıdır. Duvarların boyanması esnasında kullanılan boya, parkelerin modeli gibi birçok etken temizlik esnasında önemlidir. Parkelerin türüne göre temizlik işlemi özel olarak sağlanmalıdır ve parkelerin çizilmemesi gereklidir. Mutfakta ve banyoda kullanılan fayanslara dikkat edilir, fayanslara uygun olarak bir temizlik yöntemi oluşturulur.

Temizlik esnasında en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de cam ve kapı gibi noktalardır. Detaylı ve özel olarak temizlenmesi gereken bu noktalarda da kullanılan malzemelere dikkat edilmektedir. İnşaat sonrası temizlik sırasında kapının malzemesi ele alınır ve malzemeye göre temizlik ürünü tercih edilir. Banyo ve tuvalet temizliği sırasında kullanılan malzemeler alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Eğer bu alanların havalanma ihtimali var ise ona göre temizlik malzemeleri tercih edilmektedir. Bu sayede doğru malzemeler ile doğru bir hizmet sunulur.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 2 Ortalama: 1]
Call Now ButtonHemen Arayın