Ev Temizliği

Ev Temizliği

Diyarbakır Temizlik Şirketi olarak firmamız bünyesinde çalışmaya başlayacak kişileri özenle seçiyor ve sizlere iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. İşe alma aşamaları arasında kişileri bazı şartlara tabii tutuyor ve uygun bulunan kişiler üzerinden değerlendirmelere devam ediyoruz. Diyarbakır üzerindeki en deneyimli kişilerle oluşturulan ekiplerle birlikte sizlere temizlik hizmeti sağlıyoruz. Ev temizliği esnasında kullandığımız malzemeler ile birlikte eşyalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor ve verimli bir temizlik işlemi gerçekleştiriyoruz.

Diyarbakır Temizlik Şirketi olarak kişiler için 7 gün 24 saat ulaşılabilir hizmet sunuyoruz. Bu sayede kişiler istedikleri her an firmamız üzerinden temizlik hizmeti talep edebiliyorlar. Ekipmanlarımız ve bütün temizlik ürünlerimizin de içerisinde bulunduğu bir şekilde tüm Diyarbakır ili bünyesinde temizlik işlemi uyguluyoruz. 50 TL ek ücret karşılığında bütün temizlik malzemelerini karşılıyor ve sizlere yüksek hijyeniğin bulunduğu bir temizlik sağlıyoruz. Üstelik temizlik esnasında ya da sonrasında herhangi bir ekstra ücret talep etmiyor ve sizlere gönül rahatlığı içerisinde temiz bir ev bırakıyoruz. Eğer kişiler, kendi malzemelerini karşılamak isterlerse farklı bir fiyatlandırmaya tabii tutuluyorlar. Alanında en iyi kişilerle çalışan firmamız, kendinden emin bir şekilde ev temizliği hizmeti sunuyor ve memnun kalmazsanız herhangi bir ücret almadan işlemi tamamlıyor. Eğer memnun kalmazsanız yine bir ek ücret talep edilmiyor ve firmamız tarafından gönderilen başka bir ekip ile evin temizliği sağlanıyor. Bu sayede her koşul altında kişilere temiz bir evi garanti ediyoruz.

Eşyalı Ev Temizliği

Eşyalı ev temizliği farklı bir şekilde gerçekleşir ve daha özenli olmalıdır. Bu nedenle firmamız bünyesinde yer alan en az iki kişi, temizlik ürünleri ile birlikte temizlik için görevlendirilir. Bu işlem genellikle rutin ev temizliği esnasında kişiler tarafından talep edilmektedir. İşlem esnasında yağ sökücü, yüzey temizleyici, parke temizleyici ve kireç sökücü gibi birçok farklı ürün kullanılmaktadır. Her yüzeye ait ayrı ürün kullanılır ve doğru bir temizlik hizmeti sağlanmış olur.

Oda Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Oda temizliği esnasında detaylar atlanmaz ve dikkatli bir şekilde temizlik malzemeleri uygulanır. Prizler, lambalar, tablolar ve çeşitli çerçeveler tek tek silinir. Bunun yanı sıra halı ve koltukların süpürülmesi yapılır. Ev temizliği sırasında camlar özel temizlik malzemeleri kullanılarak silinir ve kenarları da silinir. Ardından parke üzerinde süpürme ve silme işlemleri uygulanır. Eğer kişiler isterlerse halılar ve koltuk temizliği de firmamız tarafından silinebilmektedir. Temizlik işlemi sonrasında sizleri hijyenik bir ortamı sizlere bırakıyoruz.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın