On Dakika’da Bahar Temizliği

On Dakika’da Bahar Temizliği

On Dakika’da Bahar Temizliği

Yılın bu zamanlarında bahar temizliği yüzyıllardır gelenek ve göreneklerimizde olan bir iştir. Bahar temizliği denilince kışın tüm hastalıkları, evin kiri, tozu vs evden uzaklaştırmak ve dezenfekte etmekten geçer. Diyarbakır temizlik şirketleri alanında lider olan firmamız sizleri büyük bir dertten kurtarıp tertemiz bir yaşam alanına kavuşturuyor. Diyarbakır’ın en çok tercih edilen temizlik şirketi ünvanımızı 10 yıldır sürdürüyoruz. Sizce bu bir tesadüf mü ?

  • Tabikide Hayır. Herkesin Miss Temizlik Ofisi’ni seçmelerindeki tek etken Tüm personellerin tam donanımlı ve eğitimli olmalarından geçiyor.
  • Sizde Diyarbakır temizlik şirketleri lideri ile çalışmak isterseniz hemen iletişim kısmandaki numaramızdan müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilir size en uygun teklifi alabilirsiniz.

Diyarbakır temizlik şirketleri

On Dakika’da Bahar Temizliği: bahar temizliği korkutucu olmak zorunda değil, ama hepimizin yapması gereken bir şey. Bu şeyleri yapmak harika olsa da, sadece körlerin temizlenmesi ve süpürgelik süpürgelerinin temizlenmesi değil. Ayrıca bahar temizliğini, hattaki sorunları önleyecek ev bakım ve servis kontrollerini programlamak için kullanabilirsiniz. Aşağıdaki ipuçları, tüm bunları günde sadece 10 dakikada yapmanıza yardımcı olacak. Öyleyse oku ve temizle!
Diyarbakır temizlik şirketleri Başarılı bahar temizliğinin ilk adımı, ona dikkat çekmek ve planlamak için zamanı bulmaktır. Benim önerim, dört haftalık bir streç bulmak ve uygun bir gece veya gündüz vaktini bloke etmektir (akşam yemeğinden önce, yatmadan önce) çalışmak. Bir geceyi özlüyorsanız endişelenmeyin, ertesi gün on dakika kadar her zaman telafi edebilirsiniz. Amaç, sizi ve ailenizi 28 gün boyunca her gün temizlemeyi taahhüt etmektir.

 

İlkbahar, yaz ve sonrası için hazırlanmak üzere neler yapmak istediğinize dair bir listeniz olduğundan eminim, listenize ekleme yapmayı düşünmeniz için 12 görev bırakmanızı istiyorum. Mutlu Ev işi!

Her biri 10 Dakika Alacak 12 Bahar Temizlik Görevleri

Fermuarları yastık, kanepe ve sandalyelerinizden yıkayın ve kurulayın. Bir gün çamaşır makinesine ve kurutucuna koy. Ertesi gün mobilyalara geri koy. Diyarbakır temizlik şirketleri
10 dakikanızı alın ve evdeki çöp çekmecesini temizleyin. Birçok kişi için bu çekmece mutfakta. Çöpü at ve ileriye doğru kaos yönetmek için bir gümüş organizatör kullanın.
Tavan fanlarındaki bıçakları temizleyin. On Dakika’da Bahar Temizliği:
Bugün oyuncak temizlik günü yapın. Tüm oyun parçalarını Ziploc çantalarına koyun, kırılan eşyalarınızı fırlatın ve çocuklarınızın büyüdüğü oyuncaklara bağış yapın.
Buzdolabını temizle. Diyarbakır temizlik şirketleri Son kullanma tarihlerini kontrol edin ve eski olan ya da yenilmeyecek her şeyi atın.
İlaç dolabınızı temizleyin ve eski ilaçları (hem reçeteli hem de reçetesiz) atın. Bu eşyaların güvenli bir şekilde nasıl atılacağını öğrenmek için safeguardmymeds.org adresine gidin.
En karmaşık tezgahınızı temizleyin. Birçok kişi için yemek masası veya mutfak tezgahları. Yapabileceklerinizi geri dönüştürün ve hassas malzemeleri parçalayın.
Duman ve CO2 alarmlarınızdaki pilleri değiştirin. Neden rahatsız edici bip sesini bekleyiniz?
Körlerinizi temizleyin. Yumuşatıcı tabakaları kullanmayı deneyin (çocuklarınıza bunu nasıl yapacağınızı gösterebilirsiniz). Diyarbakır temizlik şirketleri
Pencereleri temizlemek için üç gün sürün. En kirli pencerelerle başla ve oradan git.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın