Mutfak temizliği Nasıl yapılır ?

Anasayfa / BLOG / Mutfak temizliği Nasıl yapılır ?
Mutfak temizliği Nasıl yapılır ?

Mutfak temizliği Nasıl yapılır biliyor musunuz?

Diyarbakır Temizlik Şirketleri I Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Diyarbakır Temizlik Şirketleri I Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır? Diyarbakır Temizlik Şirketleri sektör lideri Miss temizlik ofisi en iyi temizlik için size önerilerde bulunuyor.

Fırın Temizliği : Fırın yada ocak yemekler sebebiyle çok fazla kirlenir. Özellikle yağları çıkarmak zordur. Yemek pişirmeden önce ocağın üzerine sabunlu ılık su damlatın. Yemek piştikten hemen sonra ocağın temizlenmesi çok daha kolay olacaktır.

Mutfak Lavabo ve Evye Temizliği; İnanması güç ama mutfak lavabosun tuvaletten daha fazla mikrop barındırır. Bunun için lavabonun hijyeni çok önemlidir. Lavaboyu dezenfekte etmek için oksijenli su veya sirke kullanabilirsiniz.

B.Makinası Temizliği: Bulaşık makinasındaki yiyecek kalıntılarını yok etmek için makina kenarlarını karbonatlı suyla silin. İçinin temizliği için makinaya bir bardak sirke dökebilirsiniz. Makinanınızı boş çalıştırmayı unutmayın. Böylece makinanız tamamen dezenfekte olacaktır.

Çöp kutusunu virüslerden arındırın: Çöp kutusundaki kötü kokulardan kurtulmak için lemon, tuz karışımını kullanın. Çöp kutularınızı dezenfekte de etmiş olursunuz.

Mikrofiber bez kullanmayı unutmayın; Temizlik için mikro fiber bez kullanın. Hem temizlik için size yardımcı olacaktır, hem de çamaşır makinasında yıkayarak yeniden kullanabilirsiniz.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri sektör lideri Miss temizlik ofisi en iyi temizlik için size önerilerde bulunuyor.

Dantel ve İğne Oyalarını Kolay Kolalayın!

(Dantel, iğne oyası, saç spreyi, ütü bezi, ütü, folyo, ütü tahtası, ütü tahtası kılıfı)

Dantel ve iğne oyalarına çok büyük emekler veririz. Onların düzgün bir şekilde görünmesi de çok hoşumuza gider. Size saç spreyi yardımcı olacaktır. Dantel ve iğne oyaların üstüne saç spreyi sıkın, ütü bezini üstüne örtün ve ütüleyin. İşte hepsi bu kadar.

Ütü yapmayı çok sevmiyorsanız gelin bunu kolaylaştıralım. Ütü tahtasının kılıfının altına folyo sarın ısıyı  geri yansıtacağından kırışıklıklar daha kolay açılacaktır.

Pamuklu Giysileriniz Yıkanınca Çekmesini ve Renklerinin Solmasını Engellemenin Püf Noktası Nedir?

Giysinizi ilk aldığınızda soğuk tuzlu suda bekletin .Tuz rengi sabitler.Çekmesini de engeller:)

Diyarbakır Temizlik Şirketleri sektör lideri Miss temizlik ofisi en iyi temizlik için size önerilerde bulunuyor.

Gümüş ve Metal Eşyalarınızı Parlatmanın Püf Noktası?

Diş macununu pamuğun üstüne sıkın,gümüş eşyalarınızı hafifce ovun.parladıktan sonra ıslak bir bezle silin yada yıkayın.kuru bir bezle nemini alın,pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz:)  Diyarbakır Temizlik Şirketleri I Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır?

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın