Mutfak dolapları Nasıl Temizlenir

Anasayfa / BLOG / Mutfak dolapları Nasıl Temizlenir
Mutfak dolapları Nasıl Temizlenir

mutfak-dolaplari-nasil-temizlenirÇoğu dolapları fabrika imal ve bitmiş olan; Bir temizleme solüsyonu kullanmak mümkün böylece bile ahşap dolaplar yeterli vernik veya diğer koruyucu kaplamaya sahip. Özellikle kolları etrafında – – dolapları kurar yağ birikintisi kabine transfer mutfak gres, gıda smear, cilt yağı ve el losyonu bir kombinasyonudur. Her amaca temizleyiciler meydan eşit değildir.

İhtiyacınız olacak şeyler

Güçlü Alkali veya Ağır Temizleyici
Kepçe veya Lavabo
Mikrofiber Bez
Bulaşık Deterjanı
Yağ Sabun Çözüm
Nasıl yapılır

Senin dolapları, plastik laminat (formika veya diğer plastik), metal, boyalı metal veya cam iseniz Birincisi, bir janitorial malzemeleri satan bir mağazadan, güçlü bir alkali temizleyici ile tüm mevcut yıkayın. Ya da, süpermarket bir ağır temizleyici kullanın.
Talimatlara göre karıştırın ve bir mikrofiber bez ile çözümü uygulayın. Bir ya da iki dakika bekletin. Ardından, gerekli yerlerde fırçalayın.
Sonra, geri temizleme solüsyonunun içine yeniden daldırma, lavabo ya da bir kova içine asla sıkarak kumaştan kirli köpük çıkarın. Sonra nemli bir bezle durulayın ve pislik herhangi bir son izlerini kaldırmak ve temiz ve parlayan dolapları bırakmak için bir mikrofiber bez ile kurulayın.
Ahşap dolapları, nazik bir yaklaşım. İnatçı kir kurtulmak elde bulaşık yıkama deterjanı ile öncelikle kolları ve diğer yağ bölgelerini etrafında yıkayın.
Sonra bir yağ sabun solüsyonu ile, sap alanlar da dahil olmak üzere, tüm kabine yıkayın. Sadece bir mikrofiber bez ile hemen çözüm ve devetüyü kuru ile hafifçe silin.
Her zaman herhangi bir tahıl ya da desenli kurulayın unutmayın. Nadiren yüzey zaman kendi parlaklık temiz olduğundan herhangi bir lehçe eklemeniz gerekir. Senin dolapları aşınma veya yaşından itibaren donuk iseniz, yılda bir kez, çok hafifçe mobilya cilası sprey ya da öylesine gözenekler doldurup bazı yaşam geri getirmek için.
Bahşiş

Asla dolapları asitler veya toz temizleyiciler kullanın. Yılda bir kez iyi bir genel yıkama yeterli olmalıdır. Zaman çok amaçlı temizleyici kullanışlı dinlenme sprey şişesi bulundurun ve ağır mutfak kullanımdan sonra temiz nokta.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın