Merdiven Altı Temizlik Firmalarına Dikkat!

Anasayfa / BLOG / Merdiven Altı Temizlik Firmalarına Dikkat!
Merdiven Altı Temizlik Firmalarına Dikkat!

Son dönemlerde artış gösteren ve kart bastırıp kapılara bırakarak iş yapmayı hedefleyen, böylece hem müşterileri mağdur  eden hemde haksız kazanç sağlayan merdiven altı firmalara dikkat etmenizi önemle arz ederiz.

Diyarbakır piyasasında bulunan yaklaşık 3-5 tane resmi şirket vardır.  Geri kalan kısım ise aracını Diyarbakır’ın fakir semtlerine yanaştırıp, araca alabildiği kadar tanımadığı kadınları doldurarak servis yapmaktadır. Eğitimsiz, Disiplinsiz personeller ile işlerini yürütmektedirler.

diyarbakır temizlik şirketleri
Diyarbakır Temizlik Şirketleri sektör lideri olan miss temizlik ofisi  AR-GE ‘ ye önem veren ve bu konuda personellerine sürekli olarak ve haftalık bilgi akışı ile gelişimini sürdürmektedir.

Uzun yıllardır aynı personeller ile çalıştığımız için hepsini çok iyi tanıyoruz. Ve en iyi personelleri bünyemizde barındırıyoruz. Ayrıca ev temizliğine farklı ekipler , Sıfır daire temizliğine farklı ekipler gelmektedir. böylece herkes uzmanlaştığı alanda işini yapmaktadır. Miss Temizlik Ofisi Sizin için En iyisi

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın