Küresel Ekonomi ve Temizlik

Anasayfa / BLOG / Küresel Ekonomi ve Temizlik
Küresel Ekonomi ve Temizlik

Küresel Ekonomi ve Temizlik

Küresel Ekonomi ve Temizlik Küresel ekonomideki yüksek rekabet baskısı nedeniyle şirketler giderek daha hızlı ve verimli bir şekilde çalışma ortamlarını yeni iş gerçeklerine uyarlamak istiyorlar.
Bununla birlikte, bu esneklik derecesi, fiziksel ve işyeri yapılarının sabit ve maliyeti yüksek yeniden yapılandırmalarıyla veya yeniden tasarımlarıyla zorlanabilir.

Şirketler, mekânsal ihtiyaçlarını herhangi bir zamanda uyarlamak için daha dinamik, uygun maliyetli ve katma değerli yaklaşımlara eğilmelidir.

Ve burada Mental Rebuild® oynamaya geliyor. Fiziksel çerçeveleri veya hareketli duvarları değiştirmeden insan davranışları ve çalışma yöntemleri etkilenebilir.

Son kullanıcılar davranışını ve alan kullanımını zorlayan ve optimize ederek işletmeler, çalışma alanını% 20-30 oranında optimize edebilir ve metrekare sayısını arttırmadan yüksek çalışma alanı çeşitliliği, işbirliği ve çalışanların katılımını sağlayabilir.

Dış kaynak kullanımı yönetimi bir organizasyona birçok değişiklik ve muhtemel aksamalar yaratmaktadır. Ancak dış kaynak kullanımınızı başarmak için kaçınmanız gereken en yaygın tuzaklar nelerdir?

Günümüzde şirketler, 20 yıl önce olduğundan daha hızlı bir şekilde değişiklikler yapıyor. Bu, değişiklikler yoluyla çalışanları etkili bir şekilde yönetmek için yeni en iyi uygulamalar ve süreçler için ihtiyaçları yaratır.

Dışarıdan sağlanmaya ilişkin olarak, bir değişim yönetim programının amacı, işin insan tarafıyla ilgilenerek bir şirketin projeden güvenli bir şekilde yönlendirilmesidir. Buna değişimi benimseme, katılım ve isteklilik de dahildir. Bu, iletişim, duyguların yönetimi ve mümkün olduğunda ve çalışanların katılımıyla sağlanabilir.

Bu bilgilere rağmen, tesis ve hizmet yönetimi dış kaynak kullanımı ile ilgili değişim yönetimi projeleri bazen başarısız olur. Araştırma ve vaka analizleriyle desteklenen, en sık rastlanan sekiz neden budur.

1. Resmi değişim yönetimi sürecinin eksikliği

Son 15 yılda değişim yönetimi, en iyi uygulama süreçleri, kabul edilmiş terminolojiler ve araçlar tarafından desteklenen daha proaktif ve yapılandırılmış bir yaklaşıma dönüşmüştür. Gelişime rağmen, değişim programlarının çoğu, resmi süreçlerin eksikliği nedeniyle kötü planlanmış durumda. Birçok durumda, iletişim ve çalışanların katılımı size getirebilir ancak gerçek değişim yönetimi söz konusu olduğunda resmi bir sürece sahip olmayan bir programın başarısız olma olasılığı yüksektir.

2. Proje yönetimi ile zayıf entegrasyon

Proje yönetimi ve değişim yönetimi iki ayrı disiplindir. Yaklaşım ve yürütmedeki farklılıklarıyla bile, birbirleriyle bağlantılıdır ve uyumlaştırılmalıdır. Araştırmalar, değişim ve proje yönetimi programlarının tüm vakaların yalnızca% 45’inde hizalanmasını öneriyor.

Değişim yönetimi projenizi başarmak ve yanlış hizalamanın sıkıntısını ortadan kaldırmak için, proje yöneticisinin değişim yönetimi ekibinin bir üyesi olmasının ve bunun tersinin önemi çok önemlidir.

 

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın