Kir ve Toz Nasıl Temizlenir

Kir ve Toz Nasıl Temizlenir

toz-ve-kir-nasil-temizlenirEvinizde kir ve toz yüzde sekseni insanların ayakları üzerinde kapıdan içeri girer. Evinize tüm girişlerin içinde ve dışında yerleştirilen doğru paspaslar zaman temizlik kısmak yardımcı olacaktır.

Toz bezleri genellikle çok fazla bir şey yok ama etrafta kir yayıldı.Evinizde yüzeylerde tüy silgi kullanıyorsanız, alternatif seçenekleri düşünüyor öneririz.

İhtiyacınız olacak şeyler

  • Walk-off Mat
  • Vakum
  • Hortum
  • Tüm Amaçlı Temizleyici

Nasıl yapılır

  1. Bazen bir yürüyüş kapalı mat olarak anılacaktır profesyonel mat, satın alın. Bu paspaslar bir janitorial malzemeleri satan bir mağazadan mevcuttur hastane ve süpermarketler girişlerinde, gördüğünüz profesyonel paspaslar vardır. Onlar kir içeri alır önce yürüdü gereken bir şans vermek çünkü yürüyüş off paspaslar denir. Walk-off paspaslar arka kapı ve kauçuk veya vinil içinde destekli genellikle bir lastik veya vinil ile naylon veya olefin olan adım dışarıdan sentetik çim. Onlar renk ve boyutlarda çeşitli mevcuttur konum. Onların işi yapmak için, iç ve dış paspaslar hem dört adımlar uzun olmalıdır.
  2. Vakum paspaslar düzenli dışarıda onları sallamak ya. Geri vakum gibi havaya savrulan ince toz birikmesini önlemek için iyi tamir vakum torbaları, filtreler, mühürler ve contalar tutun.
  3. Temizlemek için çok amaçlı temizleyici ile aşağı ve fırçalayın paspaslar Hortum. Gerektiği gibi bu adımı yineleyin. Ayrıca döşeme şampuan ya da bunları temizlemek için ıslak / kuru vakum kullanabilirsiniz.
  4. Tamamen kuruyana kadar askıda paspaslar böylece nem vinil destek altında sıkışmış değil.

Bahşiş

Emin olun pencereleri ve kapıları sıkı kapatın. Herhangi mühürsüz beton veya harç eklem varsa, bunlar çevredeki yüzeylere kum ve beton toz bit kapalı kanama olabilir. Bazı kamu hizmeti şirketleri şeyler gelip ya da dışarı çıkmak için izin herhangi çatlak olup olmadığını belirlemek amacıyla, ücretsiz evinize inceleyecektir.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın