İnşaat Sonrası Temizlik

Anasayfa / İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

 Not: Personellerimizi işe alırken Mülakat ve Uygulama sınavlarına tabi tutuyoruz.  Ve mutlaka Başkasının referansı ile gelmiş olmasına çok dikkat ediyoruz. Diyarbakırın en iyi personellerini Şirketimize transfer ediyoruz. Ve sadece en iyiler ile çalışıyoruz. Bununla birlikte mümkün olduğu kadar su kullanmadan organik ürünler ile temizlik yapıyoruz. Böylelikle parkeleriniz ve dolaplarınızın hem ömrü uzuyor hemde eskimiş olanlar yenileniyor.


Diyarbakır İnşaat Sonrası Temizlik’te Lider Konumdayız.

İnşaat sonrası temizlik en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın Miss Diyarbakır Temizlik Şirketi burada. Ve sadece En iyi Personeller ile çalıştığımızı unutmayın. Memnun kalmazsanız ücret talep etmiyoruz.

Diyarbakır’da Son 10 Yılda İnşaat Sektörünün Gelişmesiyle Ev Kredilerinin Kolaylaşması Sonucunda Ev Alımlarının ve İnşaatların Hızlanması Sonucunda Bir İhtiyaç Haline Gelen inşaat sonrası temizlik Hizmetleri Kaliteli Personel ihtiyacı doğurmuştur. Bu yüzden de  Bir Çok Temizlik Firması Bu Alanlarda Faaliyet Göstermeye Başlamıştır. Bunun neticesi olarak Yanlış Temizleme Hijyen Eksikliği Gibi Sorunlar Baş Göstermeye Başlamıştır. inşaat sonrası temizlikte Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Konulardan Biri Olan  Moloz yıkıntı boya gibi atıkların temizlenmesi sırasında kimyasal maddeler kullanıldığından evde yasayan çocuk ve yaşlılar için bir risk taşımaktadır. Bunların önlenmesi için  Temizlik Yapılmadan Önce Temizlik Yapılacak alanın iyi expertiz edilmesi gerekmektedir. Bizler Miss Diyarbakır Temizlik Şirketleri olarak her zaman sizin yanınızdayız.

Bunların Nedenleri

İnşaat sonrası temizlik Yapılacak Ev Yada İş yeri Metre Karesi, Kullanılan Boyanın Tabi  Yapısı Ve Özelikleri (Duvar Silimi Yaparken Kullanılan Malzeme Seçimi İçin )Evde Mermer Yada Parke Durumuna Göre kullanılacak Temizleme Ürünlerini Seçimi (Organik ,Sanayi Tipi)

Kapı Pencere Gibi Hijyenin Olmazsa olmaz alanlarının Belirlenmesi Çelik Kapılar veya Ahşap Kapılar için Özel Malzemelerin Kullanılması  (İhtiyaca Yönelik Ekipman ve Temizlik Ürünü Seçimi )Tuvalet Ve Banyo Gibi Yerlerde Kullanılacak Malzeme Seçimi  Bunları Etkileyen Faktörler (Pencere Sayısı ,Havalandırma Olanağı,Ayna ve Granit İçin Uygun Ekipmanların Belirlenmesi )

Çocuk Odası ve Yatak Odalarında Kullanılacak Malzemeler (Organik mi,Sanayi Tipi mi Olacağı )Buharlı Temizleme Yapılıp YapılmayacağıIsıtma Sistemine göre Temizlik Malzeme Seçimi (Yerden ısıtma, Soba,Şömine,Kalorifer) Bunlara Göre Ekipman TedariğiBu İşlemlerden Sonra Firmamız %98 Hijyen Garantisi ve Bundan Sonra Hayatınızı geçireceğiniz mekanın size hazır edilmesi için  Deneyimli, Profesyonel ekibimizle Hizmetinizdedir.

Miss Diyarbakır Temizlik Şirketleri deneyimli ve profesyonel ekibimi ile daima hizmetinizdedir.

 

Call Now ButtonHemen Arayın