Ev Canlıları Temizliği Nasıl Yapılır

Anasayfa / BLOG / Ev Canlıları Temizliği Nasıl Yapılır
Ev Canlıları Temizliği Nasıl Yapılır

Taze, eski ya da kuru hayvan lekeleri zor – hatta bazen imkansız – temizlemek veya halı kaldırmak.Bir bakteri / enzim çürütücü kullanımı ve birkaç temizlik ile halı hiçbir zaman normale dönecek olacak adımlar.

İhtiyacınız olacak şeyler

  • Havlu ya da emici Paçavra
  • Bakteriler / Enzim Digester
  • Plastik ambalaj
  • Sirke
  • Su

Nasıl yapılır

  1. İlk olarak, nokta üzerinde havlu ya da emici paçavra yerleştirerek ve onlara basarak herhangi bir sıvıyı kurulayın. Hafif basınç ile başlayın ve tam kilo koyarak o kadar artar. Hayır daha likit doğana kadar, taze bez ya da havlu değiştirin.
  2. Yönergeleri izleyerek lekelere bir evcil hayvan mağazasından bir bakteri / enzim çürütücü uygulayın – bu leke ve koku hem etkili bir şekilde başa tek yolu bu. Bakteriler / enzim çürütücüler yavaş çalışır, bu yüzden sürece yön söylüyorlar olarak çözüm bırakın. İdrar muhtemelen halı ve ped nüfuz, bu yüzden bildiğim kadarıyla aşağı leke olarak ulaşmak için yeterli bir çözüm kullanabilirsiniz etti.
  3. Çözelti uygulandıktan sonra, bunun üzerine plastik koymak ve alan iyi doyana kadar yerinde birkaç kez adım. Ardından, sindirici nokta kurumaz olmadığından emin olmak için çalışıyor bütün zaman plastik bırakın.
  4. Popüler bir kaza sitesi ise, bakteri, kendi eylem ile müdahale bir süper-alkali durumu yaratmak için lekeleri parçalayarak sırasında yeterli amonyak üretebilir. Bu durumda, yaklaşık dört saat çalışıyor çürütücü sonra nokta nötralize etmek gerekebilir.
  5. Leke kokuları nötralize etmek için, ılık suya bir galon sirke bir fincan bir çözüm karıştırın. Bu çözeltiye alanı durulayın ve bakteri / enzim çözeltisi yeni bir parti uygulanır.

Bahşiş

Pet leke veyaevcil-hayvan-temizligi koku kalıntıları temizlendikten sonra ise, profesyonel bir koku giderici uzman çağırın. Bir tam kür muhtemelen halı yerine değilse, ekstraksiyon ile tüm halı temizleme ve altındaki ped yerine içerecektir.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın