En İyi Temizlik Nasıl Yapılır?

Anasayfa / BLOG / En İyi Temizlik Nasıl Yapılır?
En İyi Temizlik Nasıl Yapılır?

En İyi Temizlik Nasıl Yapılır?

En İyi Temizlik Nasıl Yapılır? öncesi Arkadaşlarınızla harika bir gece geçirdiniz. Konuşmak için oturuyorsun, bazı tatlar ve bir şeyler içiyordun. Bunu bilmeden önce, sabahın erken saatlerinde. Onları temizlemek için fazla yorgunsundur, bu yüzden kadehler de dahil olmak üzere her şeyi terk ettiniz. Onları temizleme vakti geldiğinde şarap kalıntısı kurutuldu ve aşınması biraz daha kötü görünüyordu. Peki, bu gözlüklerin tekrar parlayan olmasının en iyi yolu nedir?

El Yıkama ve Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesinde yıkama yöntemleri, elle yıkayıcıların eline geçti. Bulaşık makinesi teknolojisinde birçok ilerleme oldu ve cam üreticileri, cam makaslar  halihazırda çok güçlü ve bulaşık makinesine yapacaklar gibi herhangi bir geleneksel kristal için eli yıkamaya bırakmak en iyisidir. Bu bardaklar bulaşık makinesinde hasar görebilirler. Son zamanlarda herhangi bir ev temizleme paketini incelediyseniz, belki de sormanız gereken şeylerden biri kristal ürününüzün yıkanmasıdır. Bulaşık makinesinin gelişmeleriyle bile, şarap tutkunları genellikle şarap kadehlerini elle yıkamayı tercih ediyor.

El Yıkama Aletleri

Şarap kadehinizi veya diğer hassas cam ürünlerini elle yıkamayı seçerseniz, gerçekten doğru aletlere sahip olmanız gerekir. Bazı şişe fırçaları hünerini yapabilir. Herhangi bir şekilli cam içine sıkışabilecek nazik kıllarla bir şeyler bulmaya çalışın. Bulaşık sabunu kullanırken, ağır bir koku içermeyen hafif bir sabun arayın. Puristler sadece sıcak su kullanmayı söylerler, ancak sıklıkla artıkların artıklarından arındırmak için yeterli değildir.

Havlu Kurutma

Cam eşyalarınızı kurutmayı seçerseniz, gözlüklerde bulanıklık bırakmayacak bir havlu bulmaya çalışmalısınız. Çorap havlu olarak adlandırılan eski okul havluları iyi bir seçimdir. Mikrofiber bezler de iyi bir iş çıkarır ve çabucak kurur. Ne yaparsanız yapın, su lekelerinin gözlerinizin üzerinde kurumasına izin vermeyin, çünkü kalıcı lekelere neden olabilir.

İpuçları:

En İyi Temizlik Nasıl Yapılır? Jantları dikkatlice ve lekelerle ovun;
Yıkandıktan sonra bardakları sterilize etmek için bir galon ılık suda yaklaşık bir çorba kaşığı çamaşır suyu kullanın ve iyice durulayın.
Ev temizleme paketleri sunan şirketler, evinizdeki daha hassas öğeleri temizlemek için bu gibi daha faydalı ipuçları verebilir. Sunduklarını görmek için onlara bir çağrı vermek, zamandan ve sıkıntıdan kurtarabilir.

 

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın