Duş başlığındaki kireç nasıl çözülür?

Duş başlığındaki kireç nasıl çözülür?

NASIL YAPILIR:
Duş başlığınıza sığacak kadar büyük olan bir plastik torba bulun. Suyu dışarıya çıkartmayacak kadar güçlü olması önemli!

duş başlığı temizliği

 1. Bir fincanda kabartma tozu ve beyaz sirkeyi karıştırın. Kabartma tozu kabarcıklar oluşturabilir çünkü sirke ile reaksiyona girer bu yüzden bir lavaboda yapmanızı öneririz.
 2. Duş başlığınıza geçirmiş olduğunuz poşetin içerisine bu karışımı koyarak sabitleyin. Sirke asit karbonik asit, güçlü bir temizlik maddesi oluşturmak için (kabartma tozu olarak) sodyum bikarbonat ile reaksiyona girecektir.
 3. Duş başlığınızı bir gece boyunca torbada bırakın.
 4. Daha sonrasında çok dikkatli bir şekilde durulama işlemiyle kireçlerden kurtulmuş yeni duş başlığınıza merhaba diyebilirsiniz.
 5. Bonus: Ayrıca iğne veya ince uçlu bir alet ile duş deliklerinde kalan kireçlenmeyi de halledebilirsiniz.Diyarbakır’ın ilk kurumsal şirketi olan Miss Temizlik Ofisi, Miss Group gibi global bir firma tarafından yönetilip Diyarbakır’a profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Ev Temizliği · İnşaat Temizliği · Dış Cephe Temizliği · Dağcı Temizlik · Endüstriyel Temizlik · Ofis Temizliği · Otel Temizliği · Su Deposu Temizliği· gibi temizliğin her alanında uzman ekibi ile profesyonel hizmet vermektedir.

  Diyarbakır temizlik firmaları arasında en kaliteli hizmeti veren ve en köklü geçmişe sahip olan Miss temizlik ofisi olarak banyo temizliği konusunda size en profesyonel hizmeti vermemiz için bizi hemen arayabilirsiniz. Tüm evinizle birlikte banyonuz da en ufak bir hijyen dışı unsur kalmayacak şekilde temizlenir. Deneyimli ekibimiz işini en doğru şekilde, hızlı bir şekilde tamamlar ve size evinizde güvenle, sağlıkla yaşamaya devam etmek kalır. Temizlik konusu hafife alınmayacak kadar önemli bir konu olduğu için işinizi şansa bırakmayın. Miss temizlik ofisini arayarak evinizin temizliği konusunda bilgi alabilirsiniz.

  Bize aşağıdaki iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  HMT21 Plaza B blok Kat:15 No:59 – Diyarbakır
  Telefon: 0544 544 62 24
  Telefon: 0850 346 56 16
  misstemizlikofisi@gmail.com

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın