Diyarbakır Sur Temizlik Şirketi

Anasayfa / BLOG / Diyarbakır Sur Temizlik Şirketi
Diyarbakır Sur Temizlik Şirketi

Diyarbakır Sur Bölgesinde ve çevresinde her türlü temizlik işleriniz profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.  Diyarbakır Sur Temizlik Firması olarak ev temizliği,  ofis temizliği , işyeri temizliği, villa temizliği, inşaat sonu temizlik, boş daire temizliği, halı yıkama, haleflikse yıkama,  koltuk yıkama, oto koltuk yıkama , dışcephe temizliği, cam temizliği, temizlik personeli temini, bodrum temizliği, havuz temizliği, su deposu temizliği hizmetleri vermekteyiz.

diyarbakır sur temizlik şirketleri
diyarbakır sur temizlik şirketleri

Diyarbakır Sur Temizlik Şirketleri içerisinde firmamız profesyonel ekibiyle kaliteli hizmet sunmaktadır. Temizlik sektöründe yılların tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti veren Diyarbakır Sur temizlik şirketi bir telefon kadar yakınınızdadır. Temizlenecek alanın m2sini, ne tür bir işlem uygulanacağını bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.
Diyarbakır Sur Ev Temizliği: Diyarbakır Sur Temizlik Şirketi olan firmamız, evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır. İşini bilen, referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl! Personellerimizin çalışma saatleri 9. 00 ile 17. 00arasındadır. Camlar temizlenir. Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır. Pencere doğramaları iyice ovulur. Banyo fayansları yıkanır, derz araları temizlenir. Mobilya tozları alınır. Halılar ve koltuklar vakumlanır. Yer yüzeyleri silinir, arınık edilir.
Hijyen Önemi: Sağlığa zarar verecek etmenlerden korunabilmek için tedarik edilen tüm önlemlere hijyen denilmektedir. Çocuklarımıza erken yaşlarda temizlik kuralları, temizliğin önemi öğretilmeli, ehemmiyetinden bahsedilmelidir. Temiz olmak insanı bakteri, virüs, parazit gibi pek çok zararlıdan koruduğu gibi, kişinin kendisine ve topluma olan saygısını da belirler. Su ve sabun temizliğin ayrılmaz ikilisidir. Özellikle wc temizliğinde çeşitli deterjanlar  kullanılarak temizlikte tam anlamıyla hijyen sağlanmaktadır. Çünkü wc ler özellikle parazitlerin kişiden kişiye geçebileceği önemli kaynaklardır. Düzenli temizlik yapılmayan yada hijyen sağlanmayan Wc lerde çeşitli gözle görülmeyen çeşitli protozon ve parazitlerle temas ederek konta mine olmak mümkündür. Diyarbakır Sur Temizlik Şirketi olan firmamız banyolarda en hassas noktalarda bile bakteri ve parazit gelişimine engel olan çeşitli dezenfektanlı ürünler kullanmaktadır. Kullanılan ürünler yüzeylerinize zarar vermediği gibi evinizde gerekli dezenfeksiyonu sağlayacaktır.
Evimizdeki gizli tehlike miteler(akarlar):
Örümceğimsi eklem bacaklılardan olan akarlar yani miteler gözle görülmesi çok zor olan ufak canlılardır. Yatak, koltuk veya halılarda çokça bulunup insan vücudundan dökülen deri kalıntıları ile beslenirler. Daha çok nemli bölgelerde bulunurlar. Dökülen çok ufak bir deri parçası milyonlarca akarın beslenmesi için yeterlidir. Alerjik reaksiyonlara sebebiyet vererek insan sağlığını olumsuz etkileyebilmektedirler. Hatta bazen astıma bile sebep verebilirler. Küçük çocuklarda bağışıklık sistemi henüz yeni oluştuğu için çok daha fazla olumsuz etkilere neden olmaktadırlar. Özelikle kış aylarında daha aktiftirler. Sürekli el ve vücut temizliğine özen göstermemiz, evimizde halı, koltuk, yastıklarımızı sık sık temizletmemiz gereklidir. Özellikle ev tozu akarlarına karşı yapacağımız basit önlemlerle korunabiliriz. Yatak çarşaf ve yastıklarımızı haftada en az bir kez değiştirmeliyiz. Odalarımızı nem oluşmaması için sık sık havalandırmalıyız. Kalın perdeler kullanmaktan kaçınmalıyız. Elektrik süpürgesi ile sık sıık halı ve koltuklarımızı süpürmeliyiz. Böylelikle yaşayan akarları  yok edemesek bile en azından yumurta veya dışkılarını makineye çekmiş oluruz. Diyarbakır Sur Temizlik Şirketi temizlik sırasında hijyen kurallarına tam olarak uymaktadır. Çünkü biliyoruz ki ne kadar bilinçli temizlik yaparsak o kadar alerjeni uzaklaştırmış, dezenfeksiyonu sağlamış oluruz. Evinizdeki bu istenmeyen misafirlere karşı sık sık temizlik yaparak önlem alabilirsiniz. Unutmayalım ki, temizlik yapmak sadece görsel olarak değil, etrafımızdaki pek çok gözle görülmeyen zaralıları da yok etmek için önemli bir kriterdir. Temizlik yaptırdıktan sonra ev veya işyerinizin havası değişmiş olur.

Diyarbakır Sur  İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi:
İnşaat sonrası veya tadilat sonu temizlik işleri hiç de göründüğü kadar kolay değildir. Oldukça zahmetli, bitmek bilmeyen toz, derz araları harç kalıntılarını çıkarmak uğraşmak profesyonelliği gerektirmektedir. Kendi başınıza başa çıkabilmeniz oldukça zordur. Profesyonel olmayan bir çalışmaya günlerce sürebilir. Hem zaman kaybı, hem de maliyet olarak ciddi zarara uğrayabilirsiniz. Başta eviniz veya işyeriniz yeni yapıldığı için çok temiz gözükse de işin içine girince bunun hiç de göründüğü gibi olmadığını anlarsınız. İnşaat Sonu Temizlik Şirketi olan firmamızın kullandığı ürünler, hassas yüzeylerinize zarar vermez. Diyarbakır Sur Temizlik Şirketi olarak,  cam ve pencere doğramalarınızdaki etiketler sökülür. Camlardaki harç kalıntıları uzaklaştırılır. Silikon, boya, harç izleri hassas bir şekilde kazınır. Wclerdeki derz araları, fayanslardaki çimento, alçı vb. atıklar uzaklaştırılır. Temiz bir şekilde yıkanır. Kapılarınız silinir. Petekler temizlenir. Evdeki yer yüzeyiniz parke, marley özelliğine göre defalarca silinerek tozlarından arınır. Eviniz ve işyeriniz oturuma hazır hale gelmektedir. Balkon veya terasınız güzel bir şekilde temizlenir. Durulanır. Kurutulur. Artık size kalan sadece eşyalarınızı yerleştirmek olacaktır.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın