Diyarbakır Su Depo Temizliği

Anasayfa / BLOG / Diyarbakır Su Depo Temizliği
Diyarbakır Su Depo Temizliği

Diyarbakır Su Depo Temizliği Nasıl Yapılır ? 

Diyarbakır su deposu temizliği lideri Miss Temizlik Ofisi

Diyarbakırda su deposu temizliği’ni en iyi şekilde yapan ilk ve en etkili şirketiz. Bu alanda deneyimli ve sigortalı uzman personellerimizi Diyarbakır su depo temizliği yapılacak alana gönderip öncelikle keşif yapıyoruz.
Keşiften sonra uzmanlarımız gerekirse ilaçlama ve dezenfekte hizmeti sunabilir. Ayrıca ücretlendirme çıkarılarak tarafınıza bilgi verilir.

Onay aşamasından sonra Diyarbakır su depo temizliği lideri Miss Temizlik Ofisi iş için tarih verir. ve o tarihte en iyi şekilde teslim eder.

Su Depolarını Temizlemek Sağlığınız İçin Çok Önemli !

Temizlenmeyen su depoları insan sağlığına tehdit oluşturabilecek ve öldürecek  bir çok mikrop ve virüsleri bünyesinde barındırır.

Dünyada sağlık örgütlerinin araştırmaları gösteriyor ki sağlıksız kirli su ile temas yoluyla ölüm, sigara ve alkolden sonra 3. sıradadır.

Böylesine önemli bir konuyu gerekli mi ya da farklı açıdan değerlendirmek yerine sonucunun nelere sebebiyet verebileceğini iyi anlamamız şart.

Tonajı ne olursa olsun temiz suyu içerisinde saklamak ve dağıtmak için kurulmuş depolar belirli periyotlar ile temizlenip dezenfekte edilmediğinde tifo, kolera, hepatit ve benzeri bir çok hastalık mikrobunu içerisinde barındırıp çoğaltır. Tüketim yoluyla da insan vücuduna bulaştırır.

Bu hastalıklardan bazıları sakat bırakır bazılarının ise ölümcül sonuçları olabilir.

Temel ihtiyacımız olan su sağlıksız bir ortamda muhafaza edildiğinde geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir.

Müşterilerimizden gelen sorular bazen biz hizmet verenleri bile hayrete düşürebiliyor.

Örneğin bir müşterimiz çeşmeden akan suyu içmediğini sadece kişisel temizlik ve sebze meyve yıkamaları için kullandığını belirtti. Bu önemli soruya açıklık getirmek istiyoruz.

Su taşıdığı bakteri ve mikroorganizmaları insan vücuduna sadece içerek tüketmek yoluyla bulaştırmaz.

Örneğin kişisel temizliğimizi yaparken, dişlerimizi fırçaladığımızda ağzımızı çalkalamak için aldığımız su bulaştırmak için yeterli bir sebeptir. Başka bir örnek verelim. Bakteri ve hastalık mikrobu taşıyan bir su ile bol bol yıkadığımız sebze ve meyveler temiz olur mu?

Bu ve bunun gibi bir çok neden su depolarının düzenli periyotlar ile temizlenip dezenfekte edilmesini işaret etmektedir.

Su deposu temizliği hizmetinde ekiplerimizin tanık olduğu önemli konulardan birisi de su deposu kapağının kırık ya da çatlak yerlerinden veya kapağın hiç olmaması sebebiyle depo içerisine düşüp ölen kedi, fare gibi canlılardır.

Depo içerisinde ölüp kalan bu canlılar, normalinden daha kısa sürede mevcut suyu kirletmekte ve sağlığımızı tehdit etmektedirler.

Diyarbakır Su Depo Temizliği hizmeti mutlaka yaptırılması gereken, sağlıklı bir tüketim ve yaşam için zorunlu bir hizmettir.

Su deposu temizliği yaptırmak yasal bir zorunluluktur.

Su deposu temizlik ve dezenfektesi ile ilgili bakanlığın 2007/67 genelgesinde belirttiği gibi her kurum ve kuruluşun belirli aralıklarla yaptırması gerekli zorunlu bir hizmettir. bu aralık 6 ayda bir’dir.

Diyarbakır su deposu temizliği lideri Miss Temizlik Ofisi tüm yükümlülükleri taşımaktadır.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın