Diyarbakır Otopark temizliği

Diyarbakır Otopark temizliği

Genel İçerik Özet Başlıkları

OTOPARK TEMİZLİĞİ

MALZEME: Bez, Kova, süpürge faraş
EKİPMAN: Paspas arabası
KİMYASAL: Genel temizlik kimyasalı

GÜNLÜK UYGULAMA:
Garaj giriş ve çıkış alanlarının ve kapılarının genel temizliğinin yapılması.
Garaj asansör hollerinin kontrolü ve temizliğinin yapılması.

PERİYODİK UYGULAMA: İşaretlerin, yönlendirme levhalarının, yangın dolaplarının, yangın tüplerinin temizliği, aydınlatmaların temizliği.

OTOPARK ZEMİN YIKAMA

EKİPMAN: Balimat 100 yer süpürme makinesi, yer yıkama makinesi.
UYGULAMA: Balimat 100 yer süpürme makinesi ile zeminin süpürülmesi, yer yıkama makinesine uygun kimyasal konularak ( yukarı katlardan aşağıya, sağdan sola doğru gibi) belirli bir düzen içerisinde zeminin yıkanması.

Otpark temizliği ikiye ayrılmaktadır inşaat sonrası araçlar girmeden önceki temizlik ve kullanımda olan otoparkların temizliği

Diyarbakır temizlik firmaları arasında en kaliteli hizmeti veren ve en köklü geçmişe sahip olan Miss temizlik ofisi olarak otopark temizliği konusunda size en profesyonel hizmeti vermemiz için bizi hemen arayabilirsiniz. Ev temizliğinin yanı sıra iş yeri ve otopark temizliği konusunda da firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz işini en doğru şekilde, hızlı bir şekilde tamamlar ve size evinizde ya da iş yerinizde güvenle, sağlıkla yaşamaya devam etmek kalır. Temizlik konusu hafife alınmayacak kadar önemli bir konu olduğu için işinizi şansa bırakmayın. Miss temizlik ofisini arayarak evinizin temizliği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bize aşağıdaki iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

HMT21 Plaza B blok Kat:15 No:59 – Diyarbakır
Telefon: 0544 544 62 24
Telefon: 0850 346 56 16
misstemizlikofisi@gmail.com

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın