Diyarbakır kapıcılık şirketi

Diyarbakır kapıcılık şirketi

Diyarbakır kapıcılık şirketi

Diyarbakır kapıcılık şirketi arasında en kurumsal ve kaliteli hizmet sunan Miss Temizlik Ofisi, bu alanda Diyarbakır’ın en çok tercih edilen temizlik şirketi olma ünvanını koruyor. Site maliyetlerini indiren ve tüm site sakinleri üzerinden yasal sorumluluğu kaldıran şirketimiz, sizlere bir otel konseptinde sıfır toz alanı sunarak en kaliteli hizmeti sunuyor ve bu da konutlarınızın değerine değer katıyor.

Miss Temizlik Ofisi ile çalışmanın ayrıcalığını daha önce yaşamadıysanız sizleri yepyeni bir temizlik konseptinin içine davet ediyoruz.

sizlere yeni v.i.p hizmetimiz olan ‘sıfır toz alanı’ uygulamasını ücretsiz olarak sunuyoruz. Diyarbakır’da apartman görevlisi arıyorsanız ve bunu en uygun fiyatlara yapmak istiyorsanız en uygun ve kaliteli firma profilini görüntülemektesiniz.

Diyarbakır temizlik şirketleri arasında rakipsiz olarak sektör lideri olan Miss Temizlik ofisi ; tüm maliyetleri üstlenerek sizleri her türlü sorumluluktan koruyor.

Diyarbakır kapıcılık sektöründe , kapıcılara sağladığımız hizmetler şunlardır :

  1. Tüm iş güvenliği malzemeleri
  2. Yazlık kışlık kıyafetler
  3. Çizme ve yazlık bot ayakkabı
  4. Eldiven
  5. Aylık maaş
  6. Sigorta
  7. Tazminat

Ve tüm yasal haklarını biz Diyarbakır temizlik şirketleri lideri Miss Temizlik Ofisi karşılıyor.

kapıcı kurumsal ile ilgili görsel sonucu

Neden Diyarbakır Kapıcılık Hizmetini bizden almalısınız ?

Diyarbakır kapıcılık personeli çalıştıran site ve yöneticiler birer iş veren statüsüne geçtikleri için çok büyük bir yasal sorumluluk içerisine girmektedirler.

ayrıca denetleme mekanizmaları bir şirkete oranla profesyonel olmadığı için işlerde aksama ve laçkalaşma olmaktadır.

personel için gerekli belgeleri, eğitimleri sağlamayan yönetici çalıştırdığı her ay için asgari 6.989 TL ceza yemektedir. Böyle bir sorumluluğu gözden kaçıran site yönetimi yıllık 83.868 TL gibi büyük ceza maliyetleri ile karşılaşmaktadırlar. Tüm bunların önüne geçmek ve sitenizi bir otel konseptinde temizletmek isterseniz Diyarbakır kapıcılık şirketi lideri olan Miss Diyarbakır temizlik şirketi ile çalışmaya davet ediyoruz.

çünkü bizler kendimize güveniyor ve yaptığımız tüm işlerde memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Sektöründe 11 yıldan fazla bir süre tecrübesi bulunan ve her geçen gün daha da büyüyen, yaptığı işlerle Türkiye genelindede ismi çok sıklıkla duyulan şirketimiz sizin için en doğru seçenek olacaktır.

İş detaylarını görüşebilmek için sizleri büromuza davet edip bu konuyu daha detaylı bir şekilde görüşmeye çağırıyoruz.

Selam ve Sevgilerimizle..

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın