Diyarbakır Ev Temizliği

Diyarbakır Ev Temizliği

Diyarbakır Ev Temizliği

Diyarbakır Ev Temizliği artık yoğun iş temposunda zaman ayıramadığımız ancak bir o kadarda önem taşıyan iş. Yaşam alanlarımızın temiz ve hijyenik olması sağlığımız içinde çok önemlidir. Kirli bir evde yaşamak insanın sağlığını kötü etkileyebilmektedir. Sizlerde ev temizliği için yeterli zaman ayıramıyorsanız günümüzde birçok profesyonel ev temizliği hizmeti sunan firmalar bulunmaktadır.

Miss Diyarbakır Temizlik ofisi üzerinden evinizin tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ev temizliği, kuru temizleme,

halı yıkama, perde temizliği gibi evinizin ve sizin tüm temizlik ihtiyaçlarına karşılık bulabilirsiniz. Tüm bu hizmetleri bünyemizde bulunan profesyonel firmalar ile sağlamaktayız.

 Birlikte çalıştığımız tüm firmalar değerlendirme süreci, ön görüşmeler, test temizliklerden başarıyla geçtikten sonra sistemde yer alıyorlar ve müşterilerimizin olumlu yorumlarıyla sistemde hizmet verebiliyorlar.

Tüm personeller SGK’lı olarak hizmet sağlamaktadır, herhangi bir mağduriyet durumunda memnuniyet garantili hizmet sağlamaktadırlar.

Periyodik olarak ev temizliği hizmetlerimizden sipariş oluşturabilirsiniz.

Evinizin durumuna ve ihtiyacınıza göre temizlik hizmetinizi seçerek online siparişini oluşturabilirsiniz. Örneğin, standart ev temizliği, detaylı ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, taşınma temizliği gibi ihtiyaçlarınıza göre firmalarımızdan hizmet alabilirsiniz. Hizmetleri detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Standart Ev Temizliği

Bu temizlik kapsamında evinizde ki tüm kapıların temizliği, banyo temizliği (küvet, ayna, zemin, duşakabin) tuvalet temizliği (klozet, ayna, musluk, lavabo), evdeki tüm zeminlerin süpürülerek ıslak silinmesi, mutfak temizliği (mutfak dolaplarının dış yüzey temizliği, lavabo temizliği, tezgah temizliği, ocak temizliği, buzdolabı dış yüzey temizliği vb.) dairedeki tüm camların silme işlemleri yer almaktadır.

Detaylı Ev Temizliği

Diyarbakır Ev Temizliği Bu temizlik kapsamında  standart ev temizliğindeki tüm işlemler yapılarak ekstra olarak tüm ev içerisinde ki dolap içlerinin de temizliği yapılmaktadır. Mutfak dolabı iç ve dış temizliği, gardırop iç ve dış temizliği gibi temizlik hizmetleri ekstra olarak yapılmaktadır.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Bu hizmet kapsamında inşaatı bitmiş olan dairenin oturuma hazır hale gelecek şekilde temizliğinin yapılmasıdır. (Derz arası temizliği, fayans temizliği, cam ve zeminde kazınması gereken tüm inşaat kalıntıları kazınması) işlemleri yapılmaktadır.

Taşınma Temizliği

Taşınma temizliği hizmetinde daireniz hijyenik bir şekilde buhar makinesiyle oturuma hazır bir şekilde temizlenmektedir. Mutfaktaki ve banyoda ki tüm dolapların detaylı bir şekilde temizliği, camların iş ve dış temizliği, küvet, klozet, lavabo temizliği, zemin temizliği gibi işlemleri yerine getirilmektedir.

Evinizin ihtiyacı olan temizlik hizmetini Miss Diyarbakır Temizlik ofisi üzerinden m2 bilginizi seçerek ev temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın