Diyarbakır ev ilaçlama şirketi

Diyarbakır ev ilaçlama şirketi

Diyarbakır ev ilaçlama şirketi

Diyarbakır ev ilaçlama şirketi olarak 10 yıldan uzun bir süredir profesyonel olarak ilaçlama ve temizlik hizmeti sağlamaktayız. Evinizdeki veya çalışma ortamlarınızdaki böcekler sağlığınız için ciddi tehlike ve riskler oluşturmaktadır. Kulaktan dolma bilgileri bir kenara atın ve profesyonel hizmet veren firmamızın uzun yıllardır tecrübe ettiği yöntemler ve en uygun fiyatlar ile haşerelerden kurtulun.

Diyarbakır ilaçlama şirketi tavsiyeleri

Böcekler  temizliğe dikkat edilmeyen yerlerde yaşamayı çok severler.

Haşerelerin ve böceklerin genelde temizliğe dikkat edilmeyen yerlerde yaşadıkları ve etrafa bırakılan en ufak kırıntılardan dahi uzun süre yaşadıkları bilinmektedir. Fakat bunu genellemek doğru değildir. Eski bir eşya ve biriktirilmiş gazeteler yüzlerce değişik haşere türüne ev sahipliği yapabilir.

Eski ahşap dolabınızda tahtakurusu görmenizin temizlik ile pek bir ilgisi bulunmamaktadır

Böcek spreyleri veya ilaçları ne kadar kötü kokarsa o kadar etkilidir: böceklerle ilgili yapılan hiçbir haşere ilaçlama yöntemi kokulu değildir. Etken maddesi kuvvetli kokusuz ve renksiz ithal biyosidal ilaçlar çok çok daha etkili olmaktadır.

Evimdeki  imkanlar ile bütün haşereleri yok ederim: Evdeki haşereleri ilaçlama firmalarından yardım almadan yok etmek elbette mümkün fakat belli bir popülasyonu aşan haşereler için tek çözüm ilaçlamadır. Bu yüzden çok cüzi bir ücret karşılığında tamamen garantili bir şekilde evinizi ilaçlıyoruz. Diyarbakır ilaçlama firmaları arasında en iyi olduğumuzu unutmayınız.

Böcek var ama çok fazla değil yani 1-2 taneden bir şeycik olmaz: Bu cümleyi bir hamam böceği için söyleyen birine geçmiş olsun diyebiliriz çünkü birkaç hafta içerisinde evinin böcek istilasına uğrayacağından habersizdir. Her gün görülen hamam böcekleri kritik sayıyı aşmış demektir ve mutlaka profesyonel bir Diyarbakır ilaçlama firması tarafından hizmet alınmalıdır.

 

Karınca ve Arılar için şirketimizden ufak bir bilgi

Firmamız kuruluş prensipleri gereği karınca ve arı ilaçlama hizmeti vermemektedir. Karıncalar çalışkanlıkları ile bilinmelerinin yanında aynı zamanda duyarlı canlılardır. Bir karınca istenmediği yerde asla kalmaz. Yeter ki siz ona istenmediğini hissettirin. Bunun en iyi yolu onun sevmediği limon veya portakal esanslı temizlik maddeleri ile temizlik yapmaktır. Yada 1 litre suya 5 damla portakal veya limon yağı döküp fısfıs yardımı ile evinize püskürtmek. Eviniz hem turunçgil bahçeleri gibi koksun hemde karıncalardan kurtulsun.

 

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]