Diyarbakır Ergani Temizlik Şirketi

Diyarbakır Ergani Temizlik Şirketi

Diyarbakır’da Diyarbakır Ergani ilçesinde tüm mahalle ve semtlerde 2009 yılından beri profesyonel temizlik şirketlerinden biri olarak hizmet vermekteyiz. Temizlik hizmetlerine her geçen gün daha da ihtiyaç duyulmasına bağlı olarak pek çok temizlik şirketi kurulmuştur. Ancak bunlardan hangisinin daha iyi, hangisinin daha kalitesiz olduğunu belirlemek oldukça zordur. Özellikle herhangi bir referans aracılığıyla aramıyorsanız ister  ev temizlik şirketi olsun,  ister ofis temizlik şirketi, ister villa temizlik şirketi olsun vb hangisi daha güvenilir acaba? Diye aklınızda mutlaka bir soru oluşmaktadır. Bu yüzden herhangi bir temizlik firması ile çalışırken kesinlikle seçici davranmalısınız. Diyarbakır Yenişehir Temizlik Şirketi ile ilgili her türlü bilgiye temizlik firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Operatörümüzden temizlik servisimizle ilgili her türlü bilgi ve donanım konusunda yardım alacaksınızdır.
Diyarbakır Yenişehir Temizlik ŞirketiDiyarbakır Yenişehir Temizlik Şirketi  Hijyen Önemi: Sağlığa zarar verecek etmenlerden korunabilmek için tedarik edilen tüm önlemlere hijyen denilmektedir. Çocuklarımıza erken yaşlarda temizlik kuralları, temizliğin önemi öğretilmeli, ehemmiyetinden bahsedilmelidir. Temiz olmak insanı bakteri, virüs, parazit gibi pek çok zararlıdan koruduğu gibi, kişinin kendisine ve topluma olan saygısını da belirler. Su ve sabun temizliğin ayrılmaz ikilisidir. Özellikle wc temizliğinde çeşitli deterjanlar  kullanılarak temizlikte tam anlamıyla hijyen sağlanmaktadır. Çünkü wc ler özellikle parazitlerin kişiden kişiye geçebileceği önemli kaynaklardır. Düzenli temizlik yapılmayan yada hijyen sağlanmayan Wc lerde çeşitli gözle görülmeyen çeşitli protozon ve parazitlerle temas ederek konta mine olmak mümkündür. Diyarbakır Temizlik Şirketi olan firmamız banyolarda en hassas noktalarda bile bakteri ve parazit gelişimine engel olan çeşitli dezenfektanlı ürünler kullanmaktadır. Kullanılan ürünler yüzeylerinize zarar vermediği gibi evinizde gerekli dezenfeksiyonu sağlayacaktır.

Diyarbakır Ergani Ev Temizlik Şirketi;

Ev temizliği şirketi ile çalışmak isteyen siz değerli müşteriler ilerimize, talebinize göre malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir. Özellikle; boş dairelerde, inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken, eşyalı evlerde de sadece personel olarak hizmet talebi oluşmaktadır. İhtiyacınız hangisi ise; ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir. Fiyatlandırmalarımız,  evinizin oda sayısı, kullanım durumu, boş veya eşyalı, inşaat sonu olmasına göre değişmektedir. Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır. Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır. Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.

Evimizdeki gizli tehlike miteler(akarlar):
Örümceğimsi eklem bacaklılardan olan akarlar yani miteler gözle görülmesi çok zor olan ufak canlılardır. Yatak, koltuk veya halılarda çokça bulunup insan vücudundan dökülen deri kalıntıları ile beslenirler. Daha çok nemli bölgelerde bulunurlar. Dökülen çok ufak bir deri parçası milyonlarca akarın beslenmesi için yeterlidir. Alerjik reaksiyonlara sebebiyet vererek insan sağlığını olumsuz etkileyebilmektedirler. Hatta bazen astıma bile sebep verebilirler. Küçük çocuklarda bağışıklık sistemi henüz yeni oluştuğu için çok daha fazla olumsuz etkilere neden olmaktadırlar. Özelikle kış aylarında daha aktiftirler. Sürekli el ve vücut temizliğine özen göstermemiz, evimizde halı, koltuk, yastıklarımızı sık sık temizletmemiz gereklidir. Özellikle ev tozu akarlarına karşı yapacağımız basit önlemlerle korunabiliriz. Ytak çarşaf ve yastıklarımızı haftada en az bir kez değiştirmeliyiz. Odalarımızı nem oluşmaması için sık sık havalanndırmalıyız. Kalın perdeler kullanmaktan kaçınmalıyız. Elektrik süpürgesi ile sık sık halı ve koltuklarımızı süpürmeliyiz. Böylelikle yaşayan akarları  yok edemesek bile en azından yumurta veya dışkılarını makineye çekmiş oluruz. Diyarbakır Yenişehir Temizlik Şirketi temizlik sırasında hijyen kurallarına tam olarak uymaktadır. Çünkü biliyoruz ki ne kadar bilinçli temizlik yaparsak o kadar alerjeni uzaklaştırmış, dezenfeksiyonu sağlamış oluruz. Evinizdeki bu istenmeyen misafirlere karşı sık sık temizlik yaparak önlem alabilirsiniz. Unutmayalım ki, temizlik yapmak sadece görsel olarak değil, etrafımızdaki pekçok gözle görülmeyen zararlılıları da yok etmek için önemli bir kriterdir. Temizlik yaptırdıktan sonra ev veya işyerinizin havası değişmiş olur.

Diyarbakır Ergani Temizlikçi Bayan Hizmetleri

Bu servisimizle malzemesiz tek veya daha faza temizlikçi talep edebilirsiniz. Bu servisle  9. 00 ile 17. 00 arasında hizmet verecek Diyarbakır Ergani Temizlikçi Bayan  çalışanlarımız sizlere ev veya ofis temizliğinde bulunacaktır. Evinizde camlar, yerler, pencereler, kapılar ovularak temizlenir. WCler dezenfekte edilir. Mutfak dolapları ve tezgâhı tek tek silinir. Yerler süpürür, silinir. Tozlar alınır. Eviniz size teslim edilir. Bu servisimizde tüm deterjan ve ekipmanlar (kova, bez, vb.) tarafınıza ait olup eşyalı veya eşyasız tüm ev ve ofis işlerini için talepte bulunabilirsiniz. Mesai saatlerine müşterilerimizin ve temizlikçilerimizin riayet etmesi gerekmektedir. Randevu alındıktan sonra gelecek temizlikçi personelimi tarafınızı arayarak kendini tanıtır ve belirtilen saat ve zamanda randevu adresinde bulunmaya özen gösterir. Herhangi bir gecikme yaşanırsa, geç gelinen zaman doğrultusunda daha geç saatte mesai bitirilecek, zaman telafi edilecektir.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Call Now ButtonHemen Arayın