Diyarbakır Dezenfekte Şirketi

Diyarbakır Dezenfekte Şirketi

Diyarbakır Dezenfekte Şirketi

Korona virüs ve diğer tüm virüslere karşı Diyarbakır dezenfekte şirketi olan ve diyarbakır’a ilk dezenfekte hizmeti getiren dezenfeksiyon şirketi olarak işimizi büyük bir tecrübe ve hakkaniyetle yaptığımızı, TSE onaylı ve nanogümüş dezenfektan ile 649 bakteri ve virüs türüne karşı etkili olan ürünler kulandığımızı belirtmek isteriz.

Yeni Koronavirüs (COVID- 19) temizliği nasıl yapılır ?

Bu zamanlarda ortaya çıkan Yeni Koronavirüs (COVID- 19) ilk önce Çin’in wuhan kentinde ortaya çıkan ve hayvandan insana geçerek solunum yolları rahatsızlığı yaratan bir virüs türüdür.hastalık önce hayvan pazarlarında ve hayvan ile yakın temasta olan yerlerde yaşayan kişilerde görülmeye başlanmış ve her gün iki katına çıkarak artmaya devam etmiştir.

İnsan ve hayvanlarda hastalığa neden olan bu koronavirüs büyük yağ tabakalı virüslerin bir araya gelerek, solunum yollarından insana bulaşması ile oluşur.

korona virüs bulunan bir yere dokunduğunuzda sonra elinizi ağzınıza veya yüzünüze götürürseniz bu virüs anında sizin sıvı sisteminize temas eder ve ciğerlerinize kadar iner.

Bu nedenle temas ettiğiniz yüzeyleri ve elinizi muhakkak dezenfekte etmeniz veya sabunlu su ile yıkamanız gerekmektedir.

Diyarbakır temizlik şirketleri lideri olan Miss diyarbakır temizlik şirketi, Diyarbakır kentinde bulunan tüm alanlarda en etkin dezenfeksiyon hizmetini sağlayan firmadır.

Korona virüs nasıl yayılır özellikleri nedir ?

Yeni Korona virüs (COVID- 19) bir virüs türüdür ve bir virüsün etrafını sarmalayan bir yağ tabakası ile çevrilidir. Bu nedenle su ile yıkayarak bu virüsün etrafında ki yağ tabakasını ortadan kaldıramazsınız.

Yapılan deneylerde elleri dezenfektan yada alkol ile dezenfekte etmek ne kadar iyi sonuçlar çıkarmış olsa da en iyi sonucu, biz Müslümanların en büyük alışkanlığı olan her gün sabun ile elimizi yıkamak vermiştir. Yalnız bunun da bir şartı var ! ;

En az 20 saniye ellerinizi yıkamalısınız !

Bu 20 saniye kuralı çok önemlidir. Çünkü az önce belirttiğimiz gibi virüsün etrafı yağ tabakası ile çevrilidir. ve bu yağ tabakasını dağıtmak için ellerimizi en 20 saniye sabunla yıkamamız gerekmektedir.

Ev ve iş yeri dezenfekte hizmeti

Diyarbakır’da ilk dezenfekte hizmeti veren kuruluş olmamız nedeni ile bu alanda oldukça tecrübeliyiz ve stoklarımız’da eski fiyatlar üzerinden halen mevcuttur.

tüm alanlarda sağlık bakanlığı onaylı ve TSE belgeli nanogümüş dezefektanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Call Now ButtonHemen Arayın