Diyarbakır Bahar Temizliği Ve İlaçlama

Anasayfa / BLOG / Diyarbakır Bahar Temizliği Ve İlaçlama
Diyarbakır Bahar Temizliği Ve İlaçlama

Diyarbakır Bahar Temizliği Ve İlaçlama

Bahar aylarında köşede, şimdi de haşere kontrol ipuçlarını incelemeye başlama zamanı. Diyarbakır Bahar Temizliği Ve İlaçlama yapmanın şimdi tam zamanı, Hemen Miss Temizlik Ofisi İletişim Departmanını arayın arkadaşlarımız size yardımcı olsun.

Birçok zararlı, kış boyu uzun süre uyku halindeyken, hava sıcak olduğu zaman bir intikam almak zorunda kalacaklar. İyi bir tesis yöneticisi, binanın güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı olmasını sağlamak için lisanslı bir haşere kontrol şirketi ile birlikte çalışacaktır. Binanızın istenmeyen ziyaretçileri uzak tutacak bir planı olduğundan emin olmak için aşağıdaki haşere kontrol ipuçlarına göz atın.

Zararlı Kontrol İpucu # 1: Sorun Yerleri

Diyarbakır Bahar Temizliği Ve İlaçlama
Kimse ön büroda ya da konferans salonunda bırakın, ofis binasının girişindeki zararlıları istemiyor. Bu alanları temiz tutmak için böceklerin nereye gideceğini ve nerede toplanacaklarını belirlemek önemlidir.

İstenmeyen zararlıları bulabileceğiniz en yaygın noktalardan bazıları:

Binanın dış aydınlatması böcekleri çekecektir. Aydınlatma armatürlerini kontrol edebiliyorsanız, binaya giden girişlerden uzak tutun.
Çöp bidonları ve çöp kutuları girişlerden uzakta tutulmalıdır. Çökmekte olan çöplerle verilen kokular zararlıların bulunduğu alanlar için yetiştiricidir. Mümkünse onları bir çitin arkasında tutmak bir seçenekten daha iyi.
Dış cephelerin yanı sıra, binanızın temiz olmasını sağlamanız gereken kilit alanlar da var.

Yemek alanları, mikropların yayılmasını önlemek için temiz tutmak için daima önemli yerlerdir, ancak ofis binalarını zararlıdan uzak tutmak için mola odaları veya mutfak alanları, mücadeleyi kazanmak için hayati önem taşımaktadır. Yiyecekleri kapalı konteynırlarda tutun, çöplerin düzenli olarak alınmasını sağlayın ve tüm gıda artıklarını lavabolardan veya tezgahlarda silerek temizleyin.
Banyolarda, özellikle de kanalizasyonda temiz ve enkaz olmamalıdır. Hatalardan kokuya ilgi duyulur ve pencerelerdeki küçük çatlaklardan veya tuvaletlerin yakınındaki kanalizasyonlardan geçebilir.

Pest Control İpucu # 2: Proaktif Bakım Yap

Bina bakımı, işinizi zararlı tutmak açısından çok önemli bir rol oynamaktadır. Binanın dış cephesindeki hasar böceklerin çatlaklarına neden olabilir ve delikler derhal doldurulmalı ve tamir edilmelidir.

Ek olarak, peyzajınızın korunması haşere kontrolünün önemli bir parçasıdır. Tüm çalılık düzgün şekilde düzeltilmeli ve büyümesine asla izin verilmemelidir. Bunlar böceklerin yetiştirip yuvaları kurabileceği yerlerdir. Bodrumlar da gözden kaçırılmamalıdır; binanızın içerisinde yer alan bir nemlendirici sistem yoksa, bodrum katında bir nemlendirici bulundurun böcekleri uzak tutmaya yardımcı olabilir.

Zararlılarla Mücadele İpucu # 3: Sorun Tabelalarını Bilin

Ne yazık ki, binanız için gereken tüm önlemleri alıp zararlı kontrol sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bir böcek veya kemirgen istila erken uyarı işaretlerini bilmek, ofis binasında bahar zararlılarına karşı savaş kazanmak için yardımcı olacaktır.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın