Derz temizliği nasıl yapılır ?

Derz temizliği nasıl yapılır ?

Derz temizliği nasıl yapılır ?

Evlerimizde Derz temizliği nasıl yapılır ? kullanılan taşların birleştiği beyaz silikon benzeri çizgilerisin ismine halk dilinde derz deriz. Derzler siyah, gri beyaz gibi farklı renklerden olabilir.
Görüntüsü ile evlerimize renk katan ve güzellik sağlayan derzlerin temiz olması çok önemli. Bu nedenle derz temizliğini çok iyi bilmelisiniz.

Derzleri Nasıl Temizlersiniz?

Derz temizleyici ürün kullanımı:
Derz temizleyici ürünleri piyasada bir çok yerlerde ve yapı malzeme kimyasalları satan mağazalarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Derz temizliğinde klor oksit kullanılır mı?:
bir çok ürün denediniz olmuyor ve pahallı ürünlere de gücünüz yetmiyorsa sizlere en uygun önerimiz hemen hemen her evde bulunan çamaşır suyu kullanmanız olacaktır.
çamaşır suyunu lekenin üzerine ister sıvılaştırarak istersenizde direk saf hali ile dökebilirsiniz.. tabi lekenin ve siyah izlerin yoğunluğuna bağlı olarak bunu yapın.
çamaşır suyunu uygulama yaptığınız bölgede bir diş fırçası veya başka bir yumuşak fırça yardımı ile ovalayın, ardından su ile ve bez ile temizleyip üstünden geçin, lekelerin nasıl temizlendiğini göreceksiniz.

Diyarbakır temizlik şirketleri önerileri :

Çamaşır suyu ve Karbonat ile derz temizliği:
Karbonat ve çamaşır suyu karışımı kullanmak da etkili bir yöntemdir. Bu karışımı hazırlarken ölçümüz ise 3 ölçü karbonat, 1 ölçü karbonat, 1 ölçü çamaşır suyu.
Hazırladığımız karışım macun kıvamında olmalı. Ardından biraz ıslatmış olduğumuz derzlere bir sünger yardımı ile macunu yayıyoruz.
bir saat kadar bekledikten sonra bölgeyi temizliyoruz.

Sirke ile derz temizliği nasıl yapılır?:
Doğal temizlik yöntemlerini kullanmak istersek sirke imdadımıza yetişiyor. Saf sirkeyi yarı yarıya olacak şekilde su ile karıştırıyoruz.
Ardından karışımımızı bir diş fırçası yardımıyla kirli derzlere uyguluyoruz. Sonrada bölgeyi ılık su ile duruluyoruz.

Derz kalemi ile derz boyama:
Bir diğer yöntem ise derz kalemi ile yapılan temizliktir. Derz kalemlerini yapı kimyasalları satan marketlerde bulabiliriz.
Dilerseniz tüm bu yöntemleri unutun, Diyarbakır temizlik şirketleri lideri Miss temizlik ofisi ile irtibata geçin hemen en iyi çözüme kavuşun.

Müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra arkadaşlarımız en kısa sürede adresinizde olacaktır. Hemen çalışmaya başlayacak olan ekiplerimiz kısa sürede sonuca ulaşarak size tüm kirli derz alanlarını temizleyerek teslim eder.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 1 Ortalama: 5]