Çevre temizliği

Çevre temizliği

Çevre temizliği için kullanılan malzemeler, ekipmanlar alt bölümde belirtilmiştir. Çevre temizliği yapılırken öncelikle kaba işler (çöplerin toplanması, varsa çöp bidonlarının boşaltılması) gibi işlemler yapılır. Temizleme esnasında kirliliğe göre bol su kullanılarak temizlik sağlanır.
MALZEME : Su çekçeği, süpürge & faraş takımı
EKİPMAN : Roto

UYGULAMA:
Yerdeki ve yeşil alandaki atık maddeler ve çöpler toplanır. Özellikle kaldırım kenarları ve gerekli olan bölgeler süpürülür. Gerekiyorsa su ve çek çek ile veya roto ile kirlenen bölgeler kaldırım taşları yıkanır.

Evinizle birlikte evinizin çevresinin temizliği de oldukça önemlidir. Evinize girerken, cam ya da kapıları açıp kapattığınızda dışarda yer alan hijyen dışı maddeler evinizden içeri girebilir. Bu yüzden detaylı bir temizliğin olmazsa olmazlarından biri de evinizin çevre temizliğidir.

Diyarbakır temizlik firmaları arasında en kaliteli hizmeti veren ve en köklü geçmişe sahip olan Miss temizlik ofisi olarak çevre temizliği konusunda size en profesyonel hizmeti vermemiz için bizi hemen arayabilirsiniz. Tüm evinizle birlikte evinizin çevresi de en ufak bir hijyen dışı unsur kalmayacak şekilde temizlenir. Deneyimli ekibimiz işini en doğru şekilde, hızlı bir şekilde tamamlar ve size evinizde güvenle, sağlıkla yaşamaya devam etmek kalır. Temizlik konusu hafife alınmayacak kadar önemli bir konu olduğu için işinizi şansa bırakmayın. Miss temizlik ofisini arayarak evinizin temizliği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bize aşağıdaki iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

HMT21 Plaza B blok Kat:15 No:59 – Diyarbakır
Telefon: 0544 544 62 24
Telefon: 0850 346 56 16
misstemizlikofisi@gmail.com

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın