Boya Lekesi Nasıl Temizlenir?

Boya Lekesi Nasıl Temizlenir?

boya-lekesi-nasil-cikartilir

Kumaşa bulaşan boya lekelerini temizlemek için kullanabileceğiniz maddelerden biri terebentindir.

Terebentin çam ağacından elde edilen ve özellikle yağlıboya resimde boya açmak veya fırça temizlemek için kullanılan uçucu özellikle bir madde.Bu özelliği sayesinde kumaş üzerindeki boya lekelerini temizlemekte kullanabilirsiniz. Eğer leke kurumuşsa, öncelikle sabunlu suyla yıkayıp birkaç saat bu suda bekletmeniz gerekir. Boya iyice yumuşadıktan sonra bir bıçakla kazıyıp ardından terebentinle silebilirsiniz.

Terebentini aktarlardan temin edebilirsiniz.

Boya Lekesi Temizleme Yöntemleri

Boya lekesi temizlemek için pek çok kimyasal madde size yardımcı olabilir. Ancak bu maddeler insan sağlığına zarar verebilecek içeriklere sahip olabileceği için profesyonel bir yardım almak sizin için en doğru hareket olacaktır.

Diyarbakır temizlik firmaları arasında en kaliteli hizmeti veren ve en köklü geçmişe sahip olan Miss temizlik ofisi olarak boya lekesi temizleme konusunda size en profesyonel hizmeti vermemiz için bizi hemen arayabilirsiniz. Tüm evinizle birlikte boya lekesi temizleme noktasında da en ufak bir hijyen dışı unsur kalmayacak şekilde temizlenir. Deneyimli ekibimiz işini en doğru şekilde, hızlı bir şekilde tamamlar ve size evinizde güvenle, sağlıkla yaşamaya devam etmek kalır. Temizlik konusu hafife alınmayacak kadar önemli bir konu olduğu için işinizi şansa bırakmayın. Miss temizlik ofisini arayarak evinizin temizliği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bize aşağıdaki iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

HMT21 Plaza B blok Kat:15 No:59 – Diyarbakır
Telefon: 0544 544 62 24
Telefon: 0850 346 56 16
misstemizlikofisi@gmail.com

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın