Avize Temizleme

Anasayfa / BLOG / Avize Temizleme
Avize Temizleme

avize temizleme

Biz 12 yıl önce bu eve taşındı beri yeni bir fikstür için arama oldum. Değil bir gerçek arama, ama sen bilirsin … ben ve ben gibi bir şey görürsem, belki de alacağım.

Yani, bir taş evde 12 yıl esas olduğu toz ve bozulan yapılmış. Evcil hayvan 12 yıl. Oldukça yoğun tadilat 12 yıl.

Sana tozu test etmek benim parmak sürükledi üstündeki çizgiyi görebiliyor musun? HAYIR? Orada çünkü işte değil tek. İnanılmaz, toz kadar kalın olduğunu ve benim parmak kapalı gelmedi “set”!

Peki nasıl temizlenir? Deneme yanılma ile 1 yaşındaki küçük bir “yardım”. Ben sadece çalıştım ama tüm bunlar e-bezler var ve insanlar için iyi bir konum bilmek istiyorum, çünkü ben işe yaramadı neyi ekleyeceğiz ne söyleyebilirdim.

E-kumaş toz bezi – düzenli avize temizlenmeli ve toz gevşek ama benim durumumda bu sefil başarısız olursa Muhtemelen bu işe. Bazı toz aldı ama o da alıyorum tuttu küçük kanca üzerinde budaklı arada cam parçalarını tutun. Kıçından büyük bir acı bu yüzden yere fırlattı. (1 yaşındaki) Remy onu aldı ve benim için duvar tozunu. Güzel!
E-kumaş mobilya kumaş – Ben güzel ve Shaggy beri bu iyi olabileceğini düşündüm. Ama toz bezi gibi, sadece budaklı elde tuttu. Yani yere attı da. Roxy (köpek) üzerine başını indirdi ve uyudu.
Ben ayda bir kez bunu yaparsanız, sadece Plan A kullanabilirsiniz eminim.
Plan B – asılı bırak ve nemli bir bez kullanın e-

E-kumaş mobilya kumaş – Ben bunun dışında köpek saç salladı ve oldukça nemli aldım. Çalışılan kuru daha takılmaya ve daha az ama yine de bir sürü yakaladı ve sadece çok sinir bozucu oldu var
Plan C – off cam bit alın ve lavaboda yıkayın

Eureka! Ben küçük bir bit ile lavabo cam zincirleri koymak bulaşık deterjanı ve bazı sirke ve onları 15 dakika ıslatın. Hiçbir silme gereklidir.
Onlar iliklerine iken, ben nemli olan fikstür ana parçası sildi Mobilya e-bez. Gerçekten iyi çalıştı ve ve küçük metal bit etrafında var. Hatta ampuller üzerinde kullandı.
Şimdi ona bak! Tüm olsun-go ama onları görüyorsunuz … beklemek gibi hala çirkin mi? Küçük gökkuşağı fikstür üzerinde ve duvarda? Belki de sonuçta bu belâ şey temizlik değer! (büyük görünümleri görmek için fotoğrafları tıklayınız)

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın