Çalışma

Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma
07.00- 22.00

Cumartesi- Pazar
07.00 – 22.00

Ev

Temizliği

Miss Diyarbakır Ev Temizlik Şirketleri olarak 7/24 bütün ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri dahil Diyarbakır genelinde hizmet vermektedir.

İnşaat

Temizliği

İnşaat sonrası temizlik işlerinizde Miss Diyarbakır Temizlik Şirketleri lideri deneyimli ve profesyonel ekibi ile daima hizmetinizdedir.

Dış Cephe

Temizliği

Dış Cephe Temizliği ile plazaların dış cepheleri, pencereleriniz, camekan kapılarınız işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir. Diyarbakır temizlik şirketleri arasında kaliteyi savunan nadir firmalardan olduğumuz için firma politikalarımızı ona göre uyumlu hale getiriyoruz.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri | Fiyat Listesi

Temizlik Hizmetlerimiz

Diyarbakır Temizlik Hizmet Fiyatları 2021

2+1 Daire Temizlik Fiyatı500 TL
3+1 Daire Temizlik Fiyatı700 TL
4+1 Daire Temizlik Fiyatı850 TL
5+1 Daire Temizlik Fiyatı1100 TL
Müstakil Daire Temizlik Fiyatı1000 – 2000 TL
Villa Temizlik Fiyatı1000 – 2500 TL
Residence Temizlik Fiyatı650 – 1000 TL

Yukarıda Başlangıç Diyarbakır Temizlik Şirketi Fiyatlarını Ele Aldık. Diyarbakır İnşaat sonrası temizlik fiyatımızı incelediniz. Teşekkürler.

Diyarbakır İlaçlama Şirketleri | Fiyat Listesi

İlaçlama Hizmetlerimiz

Diyarbakır İlaçlama Hizmetleri Fiyatları 2021

Daire İlaçlama Hizmeti200 TL
Dükkan İlaçlama Hizmeti250 TL

 

Temizliği Bize Bırakın Boş Zamanınızın Tadını Çıkarın.

Miss Temizlik Firması Olarak Nasıl Çalışıyoruz ?

Bizi Arayın

miss temizlik ofisi

Temizlik Hizmeti Alın

Miss Temizlik , Ödeme

Kolay Ödeme Ayrıcalığı

Temizlik Fiyat Hesaplama

Net Fiyatları Öğrenmek İçin Bizi Arayın. Zamanını Kaybetme. Tasarruf Et . Kendini Koru.

Diyarbakır Temizlik Firmaları ve Genel Hizmetlerimiz

Diyarbakır temizlik şirketi olarak firmamız sizlere 360 temizlik hizmeti sunmaktadır. Başlıca işlerimiz; Ev Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, diyarbakır ilaçlama şirketi, koltuk yıkama, su deposu temizliği, dezenfekte hizmeti, davlumbaz temizliği ve Otel Temizliğidir. Genel olarak hizmet bölgelerimiz Diyarbakır Merkez ve ilçeleri kapsamakdadır. Diyarbakır temizlik firması olarak sizlere sunduğumuz avantajlardan yararlanmak için yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçip randevunuzu oluşturmak. Mis temizlik diyarbakır bölgesinde en çok bilinen ve bölgenin en çok tercih edilen temizlik şirketidir. Yıllardır Diyarbakır’da en iyi temizlik şirketi olan Miss temizlik şirketi temizliğin her alanında kurumsal anlayış ve profesyonel dokunuşlar ile sizleri oldukça rahat ettiriyor.

Diyarbakır’da garantili temizlik hizmeti sunan ilk firma olmak ile birlikte, temizliği en iyi yapan şirket ünvanına sahibiz. Diyarbakır ev temizliği şirketi olarak ise alanında en iyi personeller ile sizlerin en iyi yardımcısı oluyoruz. Dezenfekte etkili temizlik hizmeti sunarak sizleri hem virüslerden koruyoruz hemde hastalanmanızın önüne geçiyoruz. Her alanda en iyi seçenek ”Miss Temizlik Ofisi”

Diyarbakır temizlik şirketi olarak firmamız sizlere yeni tip virüslere karşıda tam zamanlı koruma sağlamaktadır. Ülkemizde de yayılan virüslre, bakterilere karşı dezenfektan ekibimiz hizmet vermeye devam etmektedir. Diyarbakır temizlik şirketleri ve temizlik firmaları orjinal ürün ile dezenfektan işlemi yapmaktadır.

Diyarbakır temizlik şirketi olarak da bilinen Miss Temizlik Ofisi, global olan bir firma tarafından yönetilerek Diyarbakır’a profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktadır. Sundukları bazı hizmetler ise aşağıdaki gibidir;

  • -Ev Temizliği
  • İnşaat Temizliği
  • Dış Cephe Temizliği
  • Otel Temizliği
  • Ofis Temizliği
  • Endüstriyel Temizlik

Gibi ve daha fazlasını uzman ekipleri sayesinde sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermektedirler. Diyarbakır temizlik şirketleri ve Diyarbakır temizlik firmaları olarak sizlere her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarından dolayı sizlere sorunsuz bir hizmet vermektedir.

 

Call Now ButtonHemen Arayın