3 Ay Etkili Nano teknolojili Dezenfekte Yöntemi

Anasayfa / BLOG / 3 Ay Etkili Nano teknolojili Dezenfekte Yöntemi
3 Ay Etkili Nano teknolojili Dezenfekte Yöntemi

Miss Temizlik Ofisi ile Bakterilere Kesin Ve Net çözüm.
(Nano Gümüş Teknolojisinin Güneydoğu Anadolu’da İlk Ve tek Uygulayıcısıyız!)

Temas ve solunum yoluyla bulaşan mikro organizmalar vücudumuzda, grip, tifo, nezle, bronşit, öksürük, sarılık gibi birçok enfeksiyon hastalıklarına sebebiyet vermektedir.

Laboratuar testlerinde halı, kilim gibi tekstil ürünleri üzerindeki mikro organizmaların sayısının 24 saat içerisinde, 2000’den 144.000’e çıktığı görülmüştür. Karanlık, sıcak, nemli, hava dolaşımının az olduğu; özellikle, camiler, oteller, okullar, kreşler, toplu taşıma araçları, hastaneler, evler, her türlü hayvan barınakları gibi yerler, mikro organizmaların hızla üremesine en uygun ortamlardır.

Halen uygulanan hijyen yöntemlerinin çoğu, alkol, asit, amonyak, triklozan, hidrojen peroksit, akrilik emülsiyon içerikli kimyasallardır. Bu kimyasallar bulundukları yüzeylerden uçarak, silinerek, etkinliğini kaybedince, virüs ve bakteriler tekrar üremeye başlamaktadır. Bahsi geçen kimyasalların büyük bir bölümü öldürücü, kanserojen, insan sağlığı için zararlı yan etkileri olan maddeler içerir ve çoğu sadece uygulandıkları alanda etkindirler.

Çok ciddi durumlarda kullanılması gereken antibiyotikler ve diğer benzeri antimikrobiyallerin gereksiz yere kontrolsüz bir şekilde hijyen de kullanılması ise, insan ve hayvanların bağışıklık sistemlerini etkilemekte, savunma sistemlerini zayıflatmaktadır. Ayrıca, virüs bakteri ve diğer mikro organizmaların, birçok antibiyotiklere dayanabilecek yapıda olmaları, bağışıklık geliştirebilmeleri ve mutasyona uğrayabilmeleri nedeni ile kısa süreli hijyen sağlayabilmektedirler.

Uygulama yapılan bütün alanlar uzun süreli antibakteriyel özellik kazanır. Süper güçlü ve uzun süre etkili özellikleri ile sürekli olarak temas ve solumun yoluyla bulaşacak mikroorganizmaları yok ederek ortam temizliği yapar.

⬩ Oturulan, tutulan bütün eşyalar, mikroptan arınır. Mikrop barındırmaz. Üremeleri %100 engellenir ve bu en az 3 ay devam eder.

⬩ Miss Temizlik Ofisi Nano teknolojisi , özel formülü sayesinde, adeta bir mikro organizma mıknatısı etkisi yaratarak, civardaki ve havada asılı kalan mikroorganizmaları, küf sporlarını da kendine çekip yok eder. Bu, diğer hijyen ürünlerinde rastlanmayan benzersiz bir özelliktir.

⬩ Kullanıldığı alanlarda; ayak, ter, küf, rutubet gibi organik kökenli kokularla birlikte, aralarında sigara kokusu da dahil bazı kimyasal kokuları da yok ettiği tespit edilmiştir.

⬩ Havalandırma aletlerinin filtreler, virüs, bakteri, mantar, küf ve koku hücreleri için ölümcül bir barikat oluşturur. Havada bakteri sirkülasyonuna son verir.

Yazımızı Değerlendirin
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Call Now ButtonHemen Arayın